Cvičení – kurzy viz. YouTube: kanál, cvičení Věry Volné

email: vegava@centrum.cz

cvičení na doma – na jaře cvičení v přírodě

CVIČENÍ V PŘÍRODĚ JARO 2024 – VÍKENDY, CVIČÍ SE 2-3 HODINY, DLE POČASÍ A MOŽNOSTÍ. SBĚR BYLINEK-POUZE PORADA. KDE? PŘEHRADA SLEZSKÁ HARTA.


CVIČENÍ NA SKOLIÓZU PÁTEŘE – CVIKY PŘEDVÁDÍ PETRA,

CVIKY BARBIE JSOU JIŽ NA TÉMĚŘ VŠECHNY BĚŽNÉ POTÍŽE ZAD, NECVIČÍ SE RYCHLE, CVIČÍ ZDE HLAVNĚ RUCE, NOHY A PŘENOSEM ENERGIE SE ROZPROUDÍ ENERGIE DO CELÉ PÁTEŘE, BLOKY SE UVOLNÍ, SVALY POSTUPNĚ TAKÉ, PIJÍ SE ČAJE NA OČÍSTU TĚLA A NA DOBROU ENERGII.

Lze si objednat hodiny cvičení po telefonu.

K DISPOZICI JSOU CELKEM 4 VIDEA S PETROU A 10 VIDEÍ S BARBIE, pro dobrá záda je nutné odcvičit všech deset cviků.

VIDEA SE POSÍLAJÍ ELEKTRONICKOU POŠTOU EMAILEM, LZE SI KOUPIT KNIHU, CVIKY CVIČIT DLE KNIH. JSOU VELMI PODROBNÉ – DOPORUČUJI.

CENA PRO PŘIHLÁŠENÉ ÚČASTNÍKY KURZŮ JE NIŽŠÍ O CENU KNIHY, TA JE TEDY V CENĚ KURZU A JE ZDARMA, PODMÍNKA JE, ŽE BY MĚL MÍT KE KURZU KAŽDÝ NEJEN VIDEA, ALE I KNIHY, JSOU DVĚ VIDEA A DVĚ KNIHY. NA ZCELA NAPRAVENÍ ZAD SE CVIČÍ AŽ CCA 3 MĚSÍCE A TO DENNĚ 20 MINUT.

ZÁDA VÁM PO KURZU A ODCVIČENÍ SE MNOU JIŽ NIKDY NEBUDOU BOLET!

KNIHY JSOU S POPISKY VELMI PŘESNÝMI, ODCVIČÍTE BEZ KURZU I JEN DLE KNIH. VZORKY VIDEÍ MÁTE NA YOUTUBE.

VŠECHNY CVIKY SE CVIČÍ JIŽ 30 – 40 ROKŮ! NAPRAVENI JSOU TĚMITO STOVKY LIDÍ I DĚTÍ NEJEN SE SKOLIÓZOU PÁTEŘE.

KURZY PRO BUDOUCÍ CVIČITELE:

pro zájemce o cvičitelské kurzy je nutné se přihlásit, postupně můžete sami pracovat, úkoly všem dodám, propracujeme vše po telefonu, skype: vera.volna a bez obrázku. Ukončíte-li první část lekcí, nutně se musíte setkat osobně a hodinu odcvičit přímo se mnou, bude-li vše se cviky v pořádku, můžete cvičit již jako cvičitel, cvičitelka, obdržíte certifikát dle VEGA VA o.p.s. Lze získat až tři certifikáty.
Na konec TŘETÍ ČÁSTI se skládá zkouška. Cena za výuku na dálku či osobní a deset hodin výukových s jednou knihou a radami, konzultací, certifikátem činí 2 000 Kč. lze si připlatit i za více hodin výuky. Současně si napravíte zcela páteř.

TI, CO TENTO KURZ DĚLALI, VĚTŠINOU MĚLI I ZNAČNĚ POKŘIVENÁ ZÁDA, ROK JAKO CVIČITELÉ CVIČILI A ZÁDA SI ZCELA NAPRAVILI! DOPORUČUJI CVIČITELSKÝ KURZ VŠEM POKŘIVENÝM LIDEM S CHUTÍ CVIČIT DRUHÝM! TI MOHOU NEJVÍCE PŘEDAT DÁL ZKUŠENOSTI! RÁDI JSTE VE SPOLEČNOSTI DRUHÝCH A RÁDI DĚLÁTE NĚCO PRO DĚTI, LIDI? TAK JE TO VAŠE PRÁCE.
Na počátku je cvičení propracované do částí, cvičí si každý sám doma dle knihy nebo videa, lze cvičit i po telefonu se mnou.

Každý masér či cvičitel se musí sám udržovat v kondici a správném držení těla, musí mít v pořádku zcela páteř, jde příkladem svým klientům. Pokřivený masér stěží narovná pacienta.
Cvičitel musí umět každý cvik dobře zacvičit sám, celý pohybový aparát musí být ohybný, pružný atd. V jakémkoli věku a také je důležitý příjemný pocit cvičitele z každého cvičení, který se přenáší ze cvičitele na žáky. Máte i Vy tento pocit? Poznáte cvičením více sami sebe, svoji páteř a svoje zádové svaly. Postupně se zaučíte i do všech problémů páteře a jemnými cviky dokážete tělo odblokovat, záda narovnat.

Máte dotaz? Pokud jste přihlášení, lze si zavolat na telefon, jinak dotazy pište na e-mail, viz PŘIHLÁŠENÍ, REGISTRACE.

Na kurzy je potřeba se zaregistrovat, informace veškeré jsou po emailu, telefonu.

1.část výuky cvičitelů:

Týdenní program – denně cvičte dle knihy – cvičení s Petrou – rehabilitační cvičení.

Každý cvik by se měl procvičit nejen dle videa, ale hlavně dle knihy, ta je mnohem podrobnější, cvičí se denně alespoň 20 minut, týden až 3 týdny. Máte-li odcvičeno, než budete pokračovat, napište podrobně, co se u Vás dělo při cvičení a jak každé cvičení či cvik na Vás působil, zda se Vám cvičilo dobře a také jak na cvičení odpovídá Vaše tělo? Je spokojené? Cviky lze cvičit i se mnou- jsem jejich autorka, po telefonu cvičit lze výborně, musíte si nachystat podložku, pod bedra polštářek, jemně nastavit relaxační hudbu, pustit si telefon s hlasitostí do maxima a hned lze začít cvičit. Se mnou takto po telefonu se dělá prvních 10 hodin na 2 x – cca 5 výukových hodin. Obdržíte knihu na cvičení zdarma, cena za 5 výukových hodin po cca 30 minutách je 1000 Kč. Kniha ke cvičení se posílá elektronicky na email. Video na pomoc je na You Tube: kanál Věry Volné – cvičení.

Další Váš úkol bude pracovat dalších 5 výukových hodin – cca 20 – 30 minut jedna výuková hodina se mnou po telefonu, cviky již s Barbie, jsou velmi jednoduché, ale silné nejen pro nápravu páteře, zpracujete si první tři části Barbie dle knihy a videa. Cvičí se celý týden jeden cvik, jedna část. Druhý týden druhý cvik, druhá část. Rozcvičky se dělají podobně jako jsou rozcvičení na tanec, to je začínáte prsty na rukách, ohyby, skruty, kolečka atd. – cvičí se dál rozcvičkou zápěstí a také prsty na nohách – různě je ohýbáme, natahujeme, kroužíme jimi atd. Dokonale zpracované prsty končetin a teprve po procvičení zpracujeme cvičení dle videa, knihy Barbie, cviky necvičíme déle než 20 minut, rozcvičení 15 minut. Na konec jsou další – to je relaxační chvíle, děláme, mudry prstů atd.

To je: 15 minut rozcvičení prstů, 15 minut barbie, 15 minut relaxaci. Čas se může posouvat. Cvičení je maximálně celkově na 40 minut! Tři týdny cvičení a střídání prvních tří cviků s Barbie.

Opět napíšte svoje pocity ze cviků a cvičení, jak se Vám dařily a jak reagovalo Vaše tělo.

KURZ BUDETE KONZULTIOVAT SE MNOU PO CELOU DOBU VAŠEHO CVIČENÍ, LZE SE I SEJÍT A VŠE PROBRAT OSOBNĚ, ZA NĚKOLIK TÝDNŮ – ZKOUŠKY U PRVNÍCH ČÁSTÍ CVIČENÍ NEJSOU, DOSTANETE CERTIFIKÁTY NA I. A II. ČÁSTI VÝUKY BEZ ZKOUŠEK. TY JSOU AŽ V TŘETÍ ČÁSTI.

Další dvě části – TO JE II. A III. ČÁST – jsou již s částečnou výukou fyziologie, anatomie, zde je potřeba nejdříve konzultace.

NA VÝUKU PŘEJDĚTE NA BLOK STRÁNKY A KLIKNĚTE NA TO, CO POTŘEBUJETE:

NA CVIČENÍ S BARBIE – VIDEO A ČÁST S KNIHY, NEBO REHABILITAČNÍ CVIČENÍ S PETROU. VÍCE FILMŮ NAJDETE NA YOUTUBE: CVIČENÍ VĚRY VOLNÉ, DÁL SI MUSÍ KAŽDÝ VÝUKOVÝ MATERIÁL KOUPIT.

Váš požadavek, také zda jste již se mnou cvičili a co s daného cvičení máte zvládnuté, vše pište. Pokud jste začátečníci, můžete napsat kde by také Vaše působení bylo po zaučení.