Sterilita, těhotenství

NEJDE TO? NELZE OTĚHOTNĚT?

NEJDŘÍVE SI PŘEKONTROLUJTE POSTAVENÍ PÁNVE, ZDA NEMÁTE POSUNUTOU KYČEL – VIZ ODDÍL CVIČENÍ S PETROU, TAKTÉŽ PARTNER!

POKUD MÁTE KYČEL POSUNUTOU, UTVOŘÍ SE OTOK V BŘIŠE, BĚŽNĚ ZASAHUJE OTOK I NA VAJEČNÍKY, TY POTOM NEFUNGUJÍ DOBŘE. OPĚT MÁTE MASÁŽE ZAD NAHRANÉ VIZ ODD. VÝUKA MASÁŽÍ, VIDEO A SKRIPTA. BŘICHO I ZÁDA ZCELA NAROVNÁTE A UZDRAVÍTE TĚMITO MASÁŽEMI. NEBO I CVIČENÍM. POTÍŽE ODEJDOU, MAMINKA DO ASI 3 MĚSÍCŮ VĚTŠINOU OTĚHOTNÍ. NECHCE VÁS PARTNER MASÍROVAT? TAK RADĚJI MIMINKO NECHTĚJTE, MÁM ZA ŽIVOT STOVKY MIMINEK JEN ŽE SE ZAUČIL A MASÍROVAL I TATÍNEK, ALE KTERÝ NECHTĚL MASÍROVAT ŽENU, TAK SE S NÍ POZDĚJI ROZEŠEL, NEBYL TAM OPRAVDOVÝ VZTAH.

JSTE PO PŘECHOZENÉ NEMOCI? VYČERPÁNÍ? POTOM NEFUNGUJÍ ANI DOBŘE HORMONY, JÁTRA. POHODA, DOBRÉ MEDITACE, NE – MÍT DVĚ PRÁCE A HONIČKU, MIMINKO, ČI JEHO VĚDOMÍ SE VE VÁS TVOŘÍ TŘI ROKY PŘED OTĚHOTNĚNÍM! OBA DVA MUSÍ TEDY PÍT ČAJE NA OČISTU TĚLA, NA CELKOVÉ POSÍLENÍ TĚLA, DOPORUČUJI PÍT ČAJE S KNIHY NA CVIČENÍ -viz výuky: čaj na posílení hormonů, čaj na imunitní systém, čaj jaterní.

ČAJE PIJÍ OBA DVA JEDEN AŽ TŘI DRUHY A STŘÍDAVĚ AŽ TŘI MĚSÍCE. TAK VĚTŠINA ŽEN OTĚHOTNÍ DO 3-6 MĚSÍCŮ OD POČÁTKU PRÁCE NA SOBĚ.

STÁLE NIC? STÁLE TO NEJDE? PŘEKONTROLUJTE BYDLENÍ, ZDA JE ZCELA PRO VÁS A MIMINKO DOBRÉ, PROSTŘEDÍ I KOLEM. MŮŽE BÝT NĚCO NARUŠENÉ A VY O TOM ZATÍM NEVÍTE. ZJISTĚTE A ODSTRAŇTE CO PŘEKÁŽÍ.

KOUŘÍTE, PIJETE ALKOHOL? BERETE DROGY? MNOHO LÉKŮ? TAK TO POTOM PRO DÍTĚ NELZE UDĚLAT DOBRÝ ŽIVOT DÁL BEZ NÁSLEDKŮ!

MNOHO MAMINEK I TATÍNKŮ SE ZAŘÍKAVALO, ŽE NEBUDOU MÍT MIMINKO. POTOM ALE CHTĚLI. A ONO TO NEŠLO. TAM SE MUSÍ ODBLOKOVAT TO SILNĚ ZASAZENÉ NECHTĚNÍ A BLOKY ODSTRANIT A TO ZCELA!

POSLEDNÍ NAROZENÉ MIMINKO TÍMTO ZPŮSOBEM PORODILA MAMINKA PŘED MĚSÍCEM, PRACOVALY JSME JEN NA DÁLKU, JÁ V JESENÍKÁCH, ONI DVA V PRAZE. PROSTĚ JE TO JEDNODUCHÉ A NAVÍC! DĚTI SE TAKOVÝMTO PŘIPRAVENÝM RODIČŮM RODÍ JAKO VELMI SILNÉ, ZDRAVÉ ! JEN VĚNUJTE OBA, NE JEN JEDEN PRÁCI NA SOBĚ TĚCH NĚKOLIK MĚSÍCŮ. DÁVÁTE PRO SEBE ČAS A PEVNÍTE TÍM SVAZEK A VZTAH NEJEN K SOBĚ ALE I K ZATÍM NENAROZENÉMU MIMINKOVI!!!! OPRAVDU TO STOJÍ ZA TO. TENTO SYSTÉM DĚLÁM ČI RADÍM JIŽ ASI 40 ROKŮ A OPRAVDU SE DAŘÍ A NEJSILNĚJŠÍ JE VĚDĚNÍ, ŽE VŠE DĚLÁTE PRO ZDRAVÍ VAŠEHO POTOMKA!

PRŮVODCEM JSOU DVĚ KNÍŽEČKY – OD POČETÍ AŽ DO PORODU! VIZ ESHOP.

Příspěvek byl publikován v rubrice zdraví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář