PARAZITI

MOHOU TO BÝT VIRY, BAKTERIE, LÁČKOVCI, TASEMNICE, VÝVOJE ČI MEZIVÝVOJE RŮZNÝCH PARAZITÁLNÍCH STVOŘENÍ.

PARAZIT MŮŽE BÝT ZCELA I ČLOVĚK. MNOHO LIDÍ V SOBĚ NOSÍ NĚJAKÉHO PARAZITA, ROZTOČI, SVRABY ATD. TEN SE ZCELA I PO GENERACE SPOJÍ S DANÝM ČLOVĚKEM I RODEM A ČLOVĚK JIŽ V DRUHÉ, TŘETÍ ČI DALŠÍ GENERACI DOKÁŽE JIŽ ŽÍT JEN JAKO JEHO PARAZIT, RÁD VLÁDNE ALE ŠPATNĚ DRUHÝM LIDEM, PŘECE JE JEN PARAZIT V LIDSKÉM TĚLE, JE RÁD NADŘAZENÝ DRUHÝM, NENÍ SCHOPEN MÍT V SOBĚ POHODU A VYROVNANOST, ALE JEN CÍLENÉ ŠPATNÉ ROZHODOVÁNÍ PRO SEBE I DRUHÉ LIDI KOLEM. NENÍ SCHOPEN SÁM ŽÍT A VYTVÁŘET, OPÍRÁ SE O DRUHÉ.ŽIVÍ SE RÁD NADÁVKAMI NA DRUHÉ, POMLUVAMI A I VYDÍRÁNÍM DRUHÝCH – TO JSOU I MAFIE, RŮZNÉ SPOLKY CO NAPADAJÍ NORMÁLNÍ LID. A TĚCHTO LIDÍ JE VÍCE A VÍCE NA TÉTO PLANETĚ. BOHUŽEL.

ZBRANĚ S JIŽ UMĚLÝMI PARAZITY NA ZABÍJENÍ SE BOHUŽEL DNES VYRÁBÍ A POUŽÍVAJÍ, MAJÍ V SOBĚ SILNÉ INFORMACE NA LIKVIDACI BUNĚK V TĚLE, NEJEN JE POTOM MÁ ČLOVĚK, ALE I ZVĚŘ V LESE, STROMY A CELÁ POPULACE POVRCHU PLANETY. ZBRANĚ TAKTO UTVOŘENÉ MAJÍ V SOBĚ GENOVÉ JÁDRA S TĚŽKÝCH KOVŮ A JINÝCH JEDŮ A LÁTEK, INFORMACE NA ZRUŠENÍ ČLOVĚKA JAKO TAKOVÉHO. VODOU NEUMEJETE, JAK SE JICH ZBAVIT? MAJÍ NAVÍC ČASOPROSTOR ZCELA JINÝ NEŽ JE NA ZEMI, TO JE, ŽE PARAZIT PŮSOBÍ POZVOLNA NA VÁS, DNY, TÝDNY NEŽ NA TO PŘIJDETE ČI NEŽ JEJ MÁTE ZCELA V TĚLE , LÉČBA NENÍ JEDNOZNAČNÁ A ANI JEDNODUCHÁ.

NA TYTO PARAZITY JE NEJDŘÍVE KINEZIOLOGIE, KDE SI JEN SROVNÁVÁTE SVŮJ ČAS A PROSTOR. STAČÍ SI JEN POMYSLET, ŽE MÁTE ZCELA VE VŠECH BUŇKÁCH JEDNOTNÝ SVŮJ ČAS I PROSTOR. KDO VÁS V TOMTO SMĚRU NAPADL A ZMĚNIL VÁM ČAS A PROSTOT SÁM ZANIKÁ. SAMOZŘEJMĚ I PARAZIT.VIZ SKRIPTA.

TEPRVE POTOM LZE VAŘIT BYLINKY A POPÍJET, POKUD VÁM BYLY NARUŠENÉ GENOMY, PŘISTUPUJEME K PITÍ ČAJE S PLODŮ: NA PŘ. ČERNÝ BEZ, ŠÍPEK, ČERNÝ RYBÍZ, SCHIZANDRA CHINESIS, RAKYTNÍK, GOJA ATD. PLODY V ČAJÍCH ČI SIRUPECH MOHOU PÍT I DĚTI,

LZE SI V KAŽDÉM PŘÍPADĚ UDĚLAT I DOBRÉ SIRUPY, ŠŤÁVY MARMELÁDY. JSOU VELMI DOBŘE STRAVITELNÉ. PLODY TĚCHTO BYLINEK POSILUJÍ IMUNITNÍ SYSTÉM DOSPĚLÝM I DĚTEM. JSOU NA ZCELA ODSTRANĚNÍ VIROVÝCH PARAZITŮ Z TĚLA. DODÁVAJÍ SPOUSTU HODNOTNÝCH LÁTEK PRO TĚLO.

PRO JEDNOTLIVÉ ROZDĚLENÍ PARAZITŮ V TĚLE JSOU PARAZITI ÚŠNÍ, PARAZITI KOŽNÍ, PARAZITI STŘEVNÍ, PARAZITI KOSTNÍ A KLOBNÍ.

ČÁST TĚCHTO JE V POPISECH NA STRÁNKÁCH:htpt/MOJE-BYLINKY.estranky.cz

NA ZAČERVENÍ ČI ZAPARAZITOVÁNÍ STŘEV: lnice květel, má mnoho křemíku a dalších minerálů, po doplnění čajů do těla menší červy i zárodky mizí, používá se samostatně ne ve směskách na tuto léčbu a pije se výhradně na lačno. A to i delší dobu s vynechávkami.

Vlaštovičník. Dá se používat na parazity v jakékoli podobě i vlaštovičník, mám atestovaný, zkoušený, ale užívá se výluh či čaj jen tři týdny a jen omezené množství. Jedna malá lžíce do 1 dcl.vody 3 x denně pít.

Pelyněk – je sice hořký, ale působí proti parazitům kdo to unese jej pít delší dobu, to je alespoň pět týdnů užívání litru čaje na den. Sejmete všechny parazity s těla i tasemnice s pomocnou léčbou – česnekem. Pelyněk má základní minerály pro tělo i dostatek křemíku. Je to čistička střev.

Šalvěj- já pěstuji několik druhů, ale každý druh je na léčbu jiný, bílá šalvěj je nejsilnější na léčbu. I ale bílé šalvěje je více druhů. Aby jste poznali, jaký druh máte zda léčí vás naučím v kurzu.

KOŘENÍ JAKO JE SKOŘICE, PEPŘ, HŘEBÍČEK DÁVAJÍ SE POD PROSTĚRADLO DO SOLI, VŠE SE SMÍCHÁ, DÁ DO STARÉ CÍCHY A NA TO TEPRVE PROSTĚRADLO. ČISTÍ LEDVINY I MÍCHU. SŮL SE MUSÍ OBČAS VYMĚNIT.

STRAVU UPRAVIT A JÍST JÍDLA,KTERÁ PODPORUJÍ ZNIČENÍ PARAZITŮ. TO JE MRKEV, CIBULE, PAŽITKA, CITRUSY, KVAŠENÉ ZELÍ, PETRŽEL NAŤ.

PARAZIT V PLÍCÍCH- lišejník islandský, meduňka, mateřídouška, řebříček, yzop lékařský – směska, pije se minimálně litr denně a po dobu než se parazit zlikviduje, OTÁZKOU JE ALE, ZDA NA VÁS NĚKDO Z VENČÍ, NEPARAZITUJE!!! VŽDY, POKUD JE PARAZIT V PLÍCÍCH, JE DOTYČNÝ NĚJAK POSTIŽENÝ I NĚKÝM, KDO JEJ JAKO PARAZIT ZNEUŽÍVÁ ČI CHTĚL JEJ ZNEUŽÍT.

PARAZIT JE ZNEUŽIVATEL KOHOKOLI A NA TENTO JE DOBRÁ TŘEZALKA, PARAZITA ZCELA DOKÁŽE ZLIKVIDOVAT NEJEN S PLIC.

HYGIENA: vždy je potřeba mít doma dostatek přípravků jako chlorové vápno, chloramin, octové čističe. Denně vše i koberce čistit, aby v nich nebyly zárodky parazitů. Celá rodina musí užívat nějaké protiparazitální bylinky a také si uvědomit, proč tyto parazity máte.

NEJSILNĚJŠÍ A SMRTÍCÍ PARAZIT JE TOXOPLAZMOZA, ta jde i skrze hmotu člověka, vcucne se do nervů na vysává skrzé míchu celého člověka a i celou rodinu, zvířata, je nositelkoun zla a válek, lékaři ji nepoznají, já jsem pár lidí učila u kravinů jak je poznat očima, jsou to plazmatické potvůrky, které lehce dokáží zabít kohokoli a zničit mu tělo, vysát orgány a má jich asi polovina populace. Kde jsou toxoplazmozy, jsou i války, rozbroje. Mít již v místnosti v nádobách daný chloramin. Mít dostatek vápníku a křemíku. Toxoplazmozy se živí jakýmkoli parazitem, ty potom přenáší na lidi, zvířata – je jich mnoho druhů, dokáží se rychle pohybovat nad zemí – dokáže žít i v jekyních pod zemí, prostě kdekoli, kde je zlo mezi lidmi. PODSTATOU VYPADAJÍ JAKO PIJAVICE!

Na vápník je i sedmikráska, světlík lékařský, řebříček,

Na křemík je spousta bylinek, všechny druhy rdesna, různé druhy trav a semen, lnice květel, přeslička atd.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bylinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.