PORADNA NA BYLINKY

Každý podzim máme nasbírané bylinky a dáváme je do směsek, co chybí dokoupíme a dáváme i do nálevových sáčků a uložíme do krabiček. Na sestavování čajíků je poradna s výukou na podzim a v zimě. To pijeme čaje nejvíce.

DOPORUČUJI KAŽDÉMU SI UDĚLAT PĚT HODIN TÉTO VÝUKY S PORADNOU. JAK PROBÍHÁ? VY MNĚ ŘEKNETE POTÍŽE VAŠE ČI NĚKOHO S RODINY A BUDEME SPOLEČNĚ HLEDAT BYLINKU NA POMOC, TAKÉ SI SESTAVÍTE SE MNOU CO POTŘEBUJETE ZA BYLINKY. A VŠE, CO PATŘÍ K BYLINKÁM NA ZIMU. CO SI MUSÍTE NACHYSTAT VÁM NAPÍŠI DO EMAILU, JEN SE PŘIHLASTE, NEBO NAPIŠTE NA EMAIL.

Každý bylinkář zná spoustu bylinek a používá je na mnohé nejen pro sebe, ale pro všechny, kdo radu a i vědění o nich potřebují.

Měla jsem mnoho roků prodejnu bylin, ale také od dětství jsme pili jen bylinkové čaje, jiné nepiji dodnes, také jsem projela za zkušenostmi celou Evropu a získávala přímo od bylinkářů zkušenosti. Ty od jiných a hlavně zkušenosti svoje mohu předávat dál. S mnohých bylinek, jsem dávala laboratorně vyšetřit, co v bylince ješ za veškeré látky, takto bylinky odkudkoli, abych zjistila rozdíl látek stejné rostliny ale rostoucí v jiných lokalitách a sama po těch letech cítím, co každá rostlinka asi obsahuje za potřebné látky a co se pít nemá dlouho či vůbec ne. Také jsou bylinky, které neutralizují jakékoli škodlivé látky jiných bylin.

MÚŽE SE KAŽDÝ PTÁT NA TYTO BYLINKY, CO JSOU V HERBÁŘI, TY STÁLE POUŽÍVÁM, NEBO JSOU TAKÉ SOUČÁSTÍ KATEGORIE: HERBÁŘ BYLIN A POUŽITÍ.

Jsou to na příklad tyto bylinky:

lnice květel, rakytník, schizandra chinesis, jitrocel, vrbice bílá, rdesno peprník, maliní, jahodí, ostružiní, jitrocel květ a list, anýz, třezalka, řebříček, všechny druhy šalvějí, dobromysl, meduňka, sedmikráska, yzop, puškvorec, kostival, medvědici, zeměžluč, vrbu list, břízu list, goju plody, plavuň, lišejník islandský, levandule.

NA PORADU STAČÍ NAPSAT NA EMAIL: vegava@centrum.cz – odpovím zdarma poradu na jednu bylinku, více jen po telefonu, skype a také pokud budete chtít pro Vás na něco recept, nutno se domlouvat více, zadejte si část výuky.

NEŽ ZAČNETE CHTÍT RECEPT, MUSÍTE VĚDĚT, CO VÁM ASI JE, DIAGNOSTIKY TĚLA NAJDETE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH – KOUSKY ZE SKRIPT – MASÁŽE II A DIAGNOSTIKY SVALŮ, VŠE MÁTE I NA ESHOPU www. vegava1.cz. A I ZDE JE K PŘEČTENÍ ALESPOŇ ČÁST – VIZ DANÉ KAPITOLY. MOHU VÁS NA VŠE NAVÉST. DIAGNOSTIKY SAMI MŮŽETE DĚLAT I POMOCÍ KINEZIOLOGIE, ALE VÝUKA JE NÁROČNÁ A POUŽÍVAJÍ JI LÉKAŘI, MASÉŘI ATD.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bylinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.