KINEZIOLOGIE – dá se tomu rozumět, že jsou to zákony a zákonitosti všeho stvoření, stará se také o rovnovážný stav vědomí celkem u všeho a všech. Odstraňuje hluboké problémy i ty, co povrchově na počátku svoji práce nevidíme či nemusíme vidět, ale postupně učením či prací s kineziologií vyrovnává všechny stavy zdraví nejen jedince, ale i společnosti. Vždy hledáme počátek svých potíží, proč nastaly, také ale jak potíž ukončit s vyřešením nejlépe řešitelnou situací a nikdy nesmíme zapomenout nastavit nový program, nám již vyhovující a také všem co v odbloku jsou! Posouváte sebe, posouváte automaticky rodinu, kamarádky, kamarády. Vše staré víme, ale bez nového programu a to zcela, zcela úplně nastaveného programu vám bude fungovat opět jen program starý či pro vás program špatný ze kterého se potřebujete zcela dostat či vymanit! Je to jako: obrázek špatný vygumujete a nahradíte jej novým. Toto je karmická kineziologie, karma je daná informace v genomech, ve vědomí a tu lze posouvat jen do určité míry, lze ale nastavit zcela dobrý, ale také i pokud chcete rychle vše řešit chybný program. Tady jste vedeni k tomu, aby chybný program nebyl, pokud tuto kineziologii jen čtením zvládnete. Musíte vědět co dál nastavit a jaká je hodnota nastavení. Posouvá se uvědoměním si dané věci a pomáhají nám k tomu formulky, které si vytváříme a opakujeme tak dlouho, až vše nové máme zcela ve vědomí. Karmu, co vám nevyhovuje pro život vám také mohly dát rodiče, společnost již narozením. Vypište si všechny vám nevyhovující programy života. Kineziologií lze spracovat mnohé problémy, ale jen vaše, ne cizí. Dá se nastavit spousta nových programů do těla, jen někdy tělo nové programy zcela nechce přijmout či nepříjme je. S tím se musíme vyrovnat. Programujte si tedy s citem k sobě, citem k vašemu tělu i okolí. Nic nechtějte rychle! Násilně. Posunete totiž program vy, automaticky posouváte i program svoji rodiny i když jen malý kousek k vám! A ti ani toto posunutí nemusí brát na vědomí a mohou se od vás odpoutat neboli odtáhnout, což není součástí výuky. Proto se dotazujte i na okolí, zda nezasahujete do toho, co by nebylo dobré. Vypište si vše, co vám chybí. A najděte si pro to – či daný Váš problém danou kapitolu. Zcela do vědomí to dostanete učením, jako jakékoli učení co jste v životě zvládli a je vám nyní zcela dané. Jen si představte, že jste zvládli výborně tanec, nebo malování, nebo dobře jízdu autem. Atd. Je to podobné si zcela zvládnout tuto výuku karmické kineziologie. Poslech je této části na videu.

7

KINEZIOLOGIE JE TEDY VĚDA, POZNÁNÍ ZÁKONŮ A ZÁKONITOSTÍ VŠEHO STVOŘENÍ NA ZEMI A VE VESMÍRU. PŘÍČINY KARMY STVOŘENÍ, PROČ SE TO ČI ONO DĚJE, NENECHAT SE JEN TAK OVLIVNIT NIČÍM A NIKÝM, KDO VÁM DÁVÁ ŽIVOT DO ZCELA JINÝCH ROVIN NEŽ KDE VÁŠ ŽIVOT MÁ BÝT.

CO SE DÁ DĚLAT KINEZIOLOGIÍ? PRACUJETE – LI JIŽ S VĚDOMÍM, CO JE TO ČAS A PROSTOR, HLÍDÁTE SI ČAS SVŮJ, TEN SI ŘÍDÍTE ZCELA SAMI, DOKÁŽETE VĚDĚT, ZDA JE NA VÁS PROKLETÍ, HROZBA ATD. A TAKÉ OD KOHO, PROČ VAŠE ZDRAVÍ NENÍ ZCELA DOBRÉ, KDO VÁM BRÁNÍ V TOKU ŽIVOTA A ENERGIE, KDO VÁS ZNEUŽÍVÁ. VÍTE – LI CO S DANOU VĚCÍ, IHNED JEDNÁTE, NENECHÁTE TO JEN TAK.

MASÉŘI ZVÝŠUJÍ CIT PRO KLIENTY A MOHOU PRACOVAT I NA JEDNODUCHÝCH DIAGNOSTIKÁCH TĚLA S TOUTO KINEZIOLOGIÍ – VIZ DANÁ KAPITOLA, ABY POZNALI KOHO NESMÍ MASÍROVAT ATD. NEMOCI SKRYTÉ SE LEHCE ODHALUJÍ NASTUDOVÁNÍM ČÁSTI TÉTO KINEZIOLOGIE S DIAGNIOSTIKOU. VŠE JE VELMI PODROBNĚ VYSVĚTLENÉ VE SKRIPTECH, LZE SE VŠE NAUČIT I JEN SAMOSTUDIEM. SKRIPTA JSOU PŮVODNĚ VYTVOŘENÉ ASI PŘED 20 ROKY, PODLE NICH SI SPOUSTA MLADÝCH LIDÍ DALI DO POŘÁDKU ŽIVOT.

Mladý muž měl partnerku, ta nechtěla mít děti, dělal tuto kineziologii, potkal jinou partnerku, dnes má s ní tři děti a je ve spokojeném manželství.

Mladá žena měla strach s vody, nechodila nikdy k řece, ani k žádné vodě, zjistilo se, že prarodiče měli syna a ten se utopil. Pochopila děj a dnes má manžela mořeplavce, sama žije u moře a plave a potápí se, mají i dítě. Žije spokojeně.

Všem to však nějakou dobu trvalo, než dosáli svého a museli na sobě zapracovat danou kineziologií. Takových případů je do dneška díky této výuce mnoho. Přeji všem, kdo budou na sobě pracovat tímto způsobem, aby jste dosáhli toho, co Vám náleží a co potřebujete pro život, aby vše bylo vyvážené a životodárné.

PRO INFORMACI: TÉMĚŘ KAŽDÝ, KDO MÁ POTÍŽE SE ZÁDY A DOJDE ZA MASÉREM, SI SOUČASNĚ I RÁD POSTĚŽUJE NA NĚJAKÝ PROBLÉM. ZA NĚKOLIK ROKŮ – DVA, TŘI, MASÉR JIŽ DOBŘE VÍ, KDE JE TA CHYBA BOLAVÝCH ZAD A TAKÉ PROČ JSOU BOLAVÁ.

JE VŠAK POTŘEBA UČÍTE – LI SE PODLE TĚCHTO SKRIPT SI KAŽDOU ČÁST ČÍST VELMI POZVOLNA, NEJMÉNĚ 5 x, TAK, AŽ JI ZCELA ZAŽIJETE, POCHOPÍTE. POTOM TEPRVE LZE JÍT DÁL. DOSTANETE SE POSTUPNĚ NA ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ SVÝCH, RODINY, ZÁKONITOSTI PARTNERSKÝCH VZTAHŮ, RODINNÝCH VZTAHŮ, ZÁKONŮ PŘÍRODY, PLANETY ZEMĚ, POCHOPÍTE VĚCI, O KTERÝCH SE NIKDE NEPÍŠE, TAKÉ CO JSOU TO DÉMONI A CO JDE S NIMI DĚLAT, ABY NEBYLI ATD.

KINEZIOLOGIE MÁ VÍCE ČÁSTÍ, LZE I JEDNOTLIVÉ ČÁSTI KOUPIT, JSOU POSLÁNY PO EMAILU. ZATÍM SI NASTUDUJTE JEN KOUSEK TÉTO ČÁSTI. BUDETE – LI CHTÍT POKRAČOVAT, NĚCO VÁM TATO ČÁST DALA K DOBRU, NAPIŠTE NA DOMLUVU.

Lze si mnohé potíže i dle návodu vypsat. Psaní je součástí výuky. Hluboké karmické rodinné trauma a prokletí nevypíšete. Tam je nutné zcela zpracovat vše, proč tohle je a vědět, jak se prokletí zbavit. Prokletý je každý třetí člověk! To doporučuji dělat až vše zvládnete.

UPOZORNĚNÍ!

NEJSOU TYTO ČÁSTI ČI VŮBEC TATO KINEZIOLOGIE PRO CÍRKVE A SEKTY, TY MAJÍ SVOJE A ZCELA JINÉ UČENÍ. POKUD SE VE FORMULKÁCH ODKAZUJETE NA VESMÍRNOU ČISTOU SÍLU A MOUDROST, NENÍ TO CÍRKEV. JE TO URČITÝ STAV SOUČÁSTI BOHA ČI JÁ ŘÍKÁM ČISTÉ A SPRAVEDLIVÉ MOUDROSTI PRO VŠECHNO, PRO VŠECHNY! MNOHO ŽÁKŮ SE KINEZIOLOGII NAUČILI JEN PODLE SKRIT, TY SE ALE MUSÍ ČÍST MNOHOKRÁT, AŽ POCHOPENÍ JE, ŠLI SI DÁL JIŽ ZCELA SAMI TOUTO CESTOU, KAŽDÝ JEDINEC MÁ I PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT SVOJE ZÁKONY STVOŘENÍ, KAŽDÝ JE PŮVODEM S JINÉHO MÍSTA A ČASU PLANETY, TAKÉ S JINÝCH – SVÝCH – ZÁKONŮ, ZÁKONITOSTÍ. NIKDO NENÍ NA TÉTO PLANETĚ ZCELA STEJNÝ, KAŽDÝ ČLOVĚK JE JINÝ A MÁ I SE UČIT DLE SEBE, JAKÝ JE A CHCE BÝT, MÍT SVOJE PROGRAMY. ZÁKLADY VÝUKY JSOU DANÉ ALE JSOU JEN INFORMACÍ A POMOCÍ VŠEM K SITUACÍM.

Na obrázku je místo, kam jezdíme, Slezská Harta – přehrada.

OPAKUJI – NEVÍTE SI S NĚČÍM RADY? ZAVOLÁTE NA KRÁTKÉ OBJASNĚNÍ ZCELA ZDARMA. NECHÁPETE ANI PO NASTUDOVÁNÍ DANÉ TÉMA? TAK RADĚJI OD STUDIA ODEJDĚTE, NENÍ TO PRO VÁS. PRO TŘETINU LIDÍ JE STUDIUM ZÁBAVA A OPRAVDOVÉ UČENÍ, VŠE HNED ZVLÁDAJÍ, VŠE JE JIM JASNÉ, PRO OSTATNÍ MŮŽE BÝT VÝUKA TĚŽKÁ A NEPOCHOPITELNÁ, PROTO TÉTO SKUPINĚ NEDOPORUČUJI VE STUDIU POKRAČOVAT.

Jen pro dané opakování: kineziologií se dostáváte jednoduše na řešení situací lehce do všech vašich časů a prostorů k životu, také na vás nemohou již působit špatné a napojující se ne dobré síly a různé magie, dokážete ustát a utvořit hradby kolem sebe aby jste vy a rodina byli v bezpečí i v nejtěžších situacích, dokážete si různé i hodně těžké situace vyřešit zcela sami atd. Posouváte si svůj čas dle sebe a všech důležitých věcí nutných kolem sebe, neposouvá vám jen tak někdo čas váš ke svému obohacení. Upozorňuji zde na špatné kartářky, nepravé šamany, lidi, co do vás vlezou, hodně hluboko do vašich buněk, vašeho vědomí a zůstávají jejich způsoby na vás napojení, odebírají vám vše co potřebují s těla – mnohokráte klienta otevřeli a neuzavřeli jim tělo, energii, bez uzavření jich potom i několik dnů se tělo uzavírá samo, ochuzené o sílu. Každý masér musí svého klienta uzavřít jakmile končí práci, to je ve výuce, totéž kartářka by měla zcela daného klienta uzavřít – ale oni to mnohdy nedělají a lidem potom uniká energie, poněvadž šáhli do jejich energetických center – porušili je, porušení lidé nejsou potom sami sebou, energie je narušená. Kartáři neumí klienty od sebe odpoutat, odpojit je i sebe a všechny energie otevřené uzavřít. Ošetření jsem po takovýchto dělala mnohokrát, po uzavření veškeré energie opět máte sílu. Tak se naučte uzavírat, pokud jdete někam, kde vás mohou s energií při práci otevřít! Jste velmi otevření druhým? Tak si kontrolujte cukry! Velká část velmi otevřených lidí má cukrovku. Š patně fungují čakry, některé nefunfují. Odpojení ale od napojených lidí není mnohdy jen tak jednouché, je potřeba projít vším i výukou zde, nemoc takováto se dá i zvládnout. Kineziologií, bylinkama, nastavením nového programu.

KAŽDÉ UČENÍ JE DŘINA A ODŘÍKÁNÍ SE I JINÝCH AKTIVIT. BUDE VÁM TOHLE UČENÍ K NĚČEMU? POKUD PRACUJETE S LIDMI, TAK ANO. MÁTE-LI VELKÉ SLOŽITOSTI ŽIVOTA TAK TAKÉ ANO – VÁM BUDE K DOBRU I JEN ČTENÍ. STUDIEM POCHOPÍTE MNOHÉ SVOJE CHYBY, KARMU SVOJI, OKOLÍ, PLANETY, VŠEHO STVOŘENÍ. ZÁKONY A ZÁKONITOSTI VÁM BUDOU PROUDIT POSTUPNĚ TĚLEM.

SETKÁVÁTE SE S LIDMI, JEN SI PŘEDSTAVTE, ŽE TÉMĚŘ KAŽDÝ DRUHÝ MÁ NĚJAKÉ NAPOJENÍ NA JIM CIZÍ ZDROJE, BUDETE HNED VĚDĚT, ŽE S TÍMTO ČLOVĚKEM NELZE PRACOVAT V POHODĚ V JEHO BLÍZKOSTI ATD. BUDETE ZVLÁDAT ZCELA NOVĚ SVOJE KONTAKTY S LIDMI.

JEN O SOBĚ: dělala jsem před desítkami roků jiné druhy kineziologie, měla jsem spoustu učitelů, ale ono vám to začne najednou chodit samo a po svém a jednoho dne zjistíte jako já, že již žádný lektor Vás již učit nemůže, zákony a to již jen moje, proudí přírodou a tam jsem doma, jsou tam již dané zákony a zákonitosti všeho stvoření a ty vámi jen proudí, pokud se jim otevřete v tichosti jim nasloucháte. Jsem člověk přírody a chodila jsem se učit tím, že jsem si sedla na louku, do lesa na místo, kde proudí síly země a moudrosti, tam jsem dostávala do vědomí mnohé, tyto místa dnes učím jak poznat a jak s nimi pracovat nejen s kineziologií, ale v bylinkových výukách s chozením do luk, lesů. Na těchto místech jsem toho dostávala tak mnoho a i sil na učení, že jsem tímto našla zdroj svůj a toho, co potřebuji, bez námahy a tak jen vím, že všechna pokolení mají již s pradávna zákony dané od přírody a vesmíru a jen je lid nechce slyšet či o nich nic vědět, či je zapoměl, ale oni opravdu fungují a jsou tu, jen se jim otevřít a s nimi pracovat. Je to potom síla velká, nezměrná. Do mnohé karmy lidí ale zasahovat nemohu, nesmím. Umíte něco, co lidstvo potřebuje, ale nelze učení použít nebo i lidem vnucovat. Knihy či skripta, výuky jsou na otevření dveří jen danému či určenému člověku. Asi takto: kdo něco poškodil, či někoho bez příčiny, chtěně poškozoval, dá se říci že i sebe kouřením, alkoholem, je v karmě již svoji a nelze pomoci těmto poškozovatelům jen tak pomoci touto kineziologií. Zákony kineziologie tomuto nefungují, on má zákony jiné, svoje. Tak alespoň jen pro mnoho zajímavostí můžete i Vy prostudovat si vše co nabízím. Ale znovu: jen musíte se v určitý čas od tohoto učení odpoutat a a jít svoji cestou kineziologie a života s obohacením – nyní budete již vědomí si všeho co se tu děje, svoje děje si již řídíte sami a do dějů druhých nezasahujte.

Můžete se již začít učit, na ukázku je zde 18 stran s knihy:

KINEZIOLOGIE I. ČÁST

Skripta – knihy nejen
pro maséry a fyzioterapeuty.
Učíme se i řešit také svoje problémy. Maséři pomáhají řešit
klientům jejich problémy

POCHOPENÍ STAVU VĚDOMÍ V DANÉM ČASE A MÍSTĚ – TO JE PODSTATA VŠEHO.
Porušením svého času či místa nastává i určitá
ztráta stavu Vašeho vědomí.

Pravidlo zákona času a prostoru – formulka: porušil jsi mně čas a prostor, porušil jsi mně životní cestu, sám ale tímto porušením se ocitáš také v tomto porušení času a prostoru – v tzv. jámě, kotli, odkud již nemusíš vyjít, pokud nedojdeš na to, co jsi učinil! Zůstáváš sám ve svoji jámě, kotli a musíš vše napravit nejen mně, ale všemu, co patří ke mně, ale i silám, co mně musí napravit poškození od vás. Také stejnou karmu mají všichni, co Vás k tomuto poškození vedli.

Formulky si může každý sestavit sám, říkáte tak dlouho, až vám bude zcela fungovat.

Kotel, jáma je ztráta všeho, člověk zůstává v kotli sám, nesmí mu nikdo pomoci, on sám musí vylést s kotle jen pochopením co učinil druhým a také musí vše napravit. Jste i Vy někdo nebo byli jste někdy v kotli ? Zůstali jste sami v nepomoci od druhých? Nejste ve svém poli, nejste ve svoji energii a ostatní Vás nevidí. Jdete sami jen ve svých starostech. TAK POKUD JSTE TÍMTO PROŠLI, VÍTE! Nikdy neberte proto druhému jeho čas, jeho práci, jeho peníze, můžete padnout do této jámy, kotle! Všechno na této planetě je energií i jen málo propojené, je tu šňůra s času a prostoru planety. Vše se ví, nic se neutají!

Každý člověk, zvíře i rostlina, žije ve svém časoprostoru.
Vezme-li vám někdo či něco Váš čas či Váš prostor,

začnete být sám bez svého času a prostoru, zůstává
prázdno, nevyplněný život a tzv. kotlař může být po
čase i závislí na druhých nebo mu dá vše více
práce. Jako takto v žití nevidíte svůj život dopředu dobře a můžete být potom zlí, mrzutí, nepříjemní; ztrácíte ze sebe sílu
potřebnou na obnovu vašeho programu, uzavíráte se
do sebe a hledáte, jak načerpat zpět svůj život, svůj čas a i místo. Nepomůže Vám zlobení, nadávání. Tím se dostáváte hlouběji do kotle.

Chybí vám mnohdy i základní formy života: rodina, partner, práce, peníze, domov.
Kineziologií řešíte situace proč takto je a pochopíte ty, co chybu na
vás učinili a také oni budou časem muset pochopit, co
zavinili. Nevinit je. S kotle se musí co nejdříve vyjít!

Kineziologií se naučíte vidět celý program, který se za
vším i ne dobrým skrývá.
Pochopit i svoje chyby vzhledem k tomuto posunu
vědomí. Mohli jste situaci ovlivnit? Zavinili jste tuto
situaci?
Každý je čas od času nějak porušený změnou
domova, práce, partnera, změnou někoho z rodiny,
svojí povahou, druhými, přírodními změnami –
ozářením, povodněmi, ohněm atd.
Kineziologií se tážete na příčinu: kdo to zavinil a
proč, také je-li vina z obou stran? Vaše? Jeho?
Jejich? Moje? Jde jen o uvědomění si chyb a nastavení nového programu. K tomu je potřeba se naučit tázat, znát přesnou odpověď, viz danou kapitolu. Na začátku si jen otevíráte cit a intuici k daným otázkám a odpovědím. Napište si problém. Pište!
Kdy započal problém? Jak problém lze dle vašeho mínění odstranit? Prvořadé je dobré v duchu jen myšlenkou žádat vyrovnání všech účastníků problému. A jde vůbec tato věc vyrovnat? Dál se hledá možnost nápravy v daném čase a místě. To je v minulosti a také nyní a teď. A také nastavit si vše nové, ale svoje vědomí, které se poučilo ze situace, ale
svůj čas a prostor dál již mít bez coby obíračů, poškozujících struktur. Svoje vědomí zcela změníte a budete velmi přísní k možnostem poškození. Poškození již mít nebudete. Jen si ale uvědomte: nový program se vštěpuje do těla a jeho vědomí silným uvědoměním, čtením 10 x – 100 x.
Nehledat dál již na vinu svoji či druhých, ale chcete

vědět jaký program by jste měli mít, aby se daná věc již neopakovala, jak se do chyby co byla jste již nedostali!

Nikdy se již navrátit zcela do starého
nelze. Vytvořte si proto svoji novou realitu.

Dejte si tyto a podobné otázky a vypište odpovědi. Máte první úkol:


Jaké jsou zákony a zákonitosti k danému Vašemu řešení?
Jaký je váš čas a prostor?
Jaká je cesta životem v tomto období života? Napište, co máte zájem dělat a kde. Mladý člověk skládá vše či vidí jinak nežli starý.

Jaká je cesta moji rodiny? Jak budeme spolu fungovat?
S kým se ještě se známých bude či může ubírat moje cesta životem
dál?

PSANÍ – POKUSTE SE VŠE VYPSAT -PÍŠETE TOLIKRÁT, AŽ PROBLÉM PŘESTÁVÁ BÝT PROBLÉMEM A VY JIŽ JEJ NEMÁTE.
Jen na opakování: jste v problému. Jak vyjít s daného problému??
Požádat o pomoc? Máte ale koho? Nemáte? Tak!
Musíte jen sami!
Psát a vypsat se, pokusit se napsat všechny možnosti.Tak
dlouho pište, až problém odejde. 50 x, 100x, den co den, najednou máte vše vypsané a konec. Co máte dělat víte!
Podívat se na sebe s dálky a dělat v duchu svého vědomí druhou osobu, která řeší s Vámi situaci. Někdo si vezme pomůcku –
kámen, rostlinu atd.

Dnes je mnoho situací lidmi nevyřešených, nevyřešené situace dělají nemoci, ale: pokud
budete dělat tuto tzv. Přírodní, ale karmickou
kineziologii, budete zanedlouho velmi jasně vědět, jak daná
situace – jakákoli dopadne a co máte dělat, aby jste do ní více
nevstoupili. Ale musíte mít trpělivost. Nutné je, odpojit se od každého pro Vás nežádoucího člověka, také i nežádoucích sil. Zlo je napojené na další zlo, alkoholik na další alkoholiky atd.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Skripta jsou pouze pro vnitřní potřebu, neměl by je mít
v rukou nikdo, kdo není na výuku připravený.
Zabráníte tím mnohým nepříjemnostem.
Výuka má více částí, lze se jí věnovat denním čtením
a pochopením dané látky – nepochopení látky nutně
konzultujte s lektorem. Jakmile několikrát přečtete jednu část a pochopíte ji, teprve potom přejděte k části další.

Skripta jsou na pomoc hlavně určitým
lidem, co pracují s lidmi a jsou jimi značně zatížení,
lidem citlivým na všechny podněty tohoto světa,ne pro
ty, kteří jsou z velké části výuky nevědomými, nechápou
děje co tu jsou atd..

Tady se ale nevědomost stává vědomou oblastí
otvíráním skrytých a neřešených částí věcí a vy se je
po kousku můžete naučit otvírat a být u každé situace
zcela ve stavu, kde víte o co jde a tím nejste v tzv.
nervákách, ale jste v určitém vnitřním klidu. A situaci
řešíte. Zákony a zákonitosti tu dávno na vše dané

jsou, jen je otevřít, klíče moudra má či dostane k tomu každý.

SOCHA S VODOU

ČAS
Říká se, že všichni mají jedno společné – čas kdy se vše zrodí – počátek a čas ukončení, lze to myslet jako čas odejití s tohoto fyzického světa, a být součástí vědomí, energie.
Každý kdo se jednou narodí musí jednou i zemřít, každý má tyto hranice času svoje, svůj čas na zrod, život i odejití s fyzického života. Mnohý si svůj čas může posouvat, ale opět ne zcela. Nejsme sami, máme kolem sebe zcela sílu lidí, přírody, vesmíru. A vše stále pulzuje a působí na čas každého nejen člověka.

Nikdo se však nedívá na daný jen nám čas. Jsme vlastně
všichni i zvířata, příroda propojeni časem – každý má již při početí
dán genom vědomí času – také semínka, základní forma stvoření a s tím jsme vlastně všichni propojeni. Jen příklad: pořídíme si pejska a víme, že jej přežijeme, on nemá více roků života, než je dáno pejskům, umírá dříve tedy než člověk ale ten jej může starostlivě odchovat, má na to čas.

Jakoby nám a také této planetě, někdo
nastavil čas a my se tím – touto informací –
musíme řídit, máme jí v sobě. Lidský čas zatím téměř nikdo nedokázal mnoho posouvat dopředu.
Jaké faktory v tom jsou?

Táži- li se, zda viry, bakterie mají svůj čas a prostor, odpověď je, že nemají, tudíž jim dávám formulku – oni totiž musí mít čas a prostor a ne mého těla, domova! Jakmile dostanou svůj čas a prostor, nejsou, neobtěžují!


Vše, nebo téměř vše, sestává tady na této planetě v určitém, téměř daném čase:

zdání času je na různém místě jiné – na povrchu
planety je čas jiný než v hloubce – pod povrchem
zemského pláště – a přitom je dle hodin stejný.

V některých místech planety se vám zdá čas
pomalejší, lidé se nehoní a přitom vše za den
zvládnou, někde je velmi uspěchaný, lidé nezvládají
denní povinnosti a přitom je opět čas stejný.
V hloubce pod povrchem země – v jeskyních – se čas
velmi zkracuje, celý den v hloubce, v jeskyni vám přijde jako dvě,
tři, čtyři hodiny na povrchu země. A přitom – podle
hodin – panuje stejný čas dole jako nahoře.

Mladému
člověku se zdá čas jiný, než starému člověku. Vše se
s časem a jeho chodem mění, planeta i člověk.
Čas nikdy nevrátíte, jako by utíkal jen dopředu. Čas

běžně neumíme posunout nazpět a jít opět znovu
stejný úsek života tak, abychom neudělali danou chybu, jako
v minulosti. Tento návrat je však možný alespoň v mysli, právě pomocí kineziologie. Dedukce. Podívat se dozadu – co jsem
udělal já za chybu a co ten druhý, co mně čas ovlivnil, co mně ovlivnilo.
Chybu si uvědomit a jít dál. Přesně o toto při naučení
práce s časem jde. Je potřeba znát zákony a
zákonitosti karmy času a prostoru. Ty máte v sobě, jen je otvíráte.
I touto kineziologií.
S časem se tedy můžete naučit pracovat, otvírat klíče
k zákonům času. Jsou místa na této planetě, kde lze vidět i svůj čas minulý či se podívat do budoucnosti, ale můžete také se zde ptát, jak jej nastavit, aby vše plynulo bez potíží. Myšleno takto: máte na daný den čas a nic nemusíte dělat, setkáte se s tím, co máte a činíte věe, co máte, uděláte mnoho práce a život vám celkově ten den plyne bez námahy. To je vyvážený váš čas.

Poruší-li vám někdo čas, či chce po vás něco, co vám
bere váš čas, vy musíte od tohoto člověka odejít,
pochopit, proč to nastalo, vyřešit svůj ztracený čas a
chtít pokračovat zásadně jinak.
Zásada č. 1 je neměnit každou hodinu svoje
rozhodnutí, ale pevně se držet jedné cesty, jednoho

rozhodnutí. A to najít. Vše si vypište. Psaní se
opakuje, kolikrát je potřeba než se vám ukáže zcela výsledek. Jaký? PÍŠETE TAK DLOUHO, AŽ ZJISTÍTE, ŽE VAŠE ROZHODNUTÍ, PODMÍNKY SE JIŽ NEMĚNÍ, JSOU PEVNÉ A STÁLÉ. NIC JIŽ NEPOTŘEBUJETE MĚNIT!


Příklad proměny času:
čas zrození může započít i tím, že se dva lidé – muž a
žena – setkají. Dále pokračuje myšlenkou na vztah,
rozvinutím vztahu a ve společném vytváření zatím
pouze myšlenkové budoucnosti. Tím, že se dva v
lásce a vztahu setkají, sestavují čas jeden v čas „my“!
Oba partneři mají část času mimo sebe, část času
společného – utváří svůj čas a prostor, vše lze
definovat výrazem „budoucí rodina“. Postupně se tito
dva oddělí od svoji původní rodiny. Co vlastně
vzniklo?

Vzniká něco nového – průchod novým životem,
ukončení života s rodiči a založení vlastní rodiny
s dětmi.
Definice: myšlenka a daná intuice tvoří – zrod, průchod života ve stvoření

 • Dál je ukončení daného života ve stvoření, přeměna
  v energii – vědomí, vědomí opět je součástí energie k
  dalšímu stvoření.
  Prostě cyklus stvoření, ve kterém jsou obsaženy tyto
  zákonitosti. Dnes, pokud je někdo nemocný a na nemoc umírá, se vše zcela po smrti rozpadá i energie, vše se děje ale opět v čase, vědomí se nerozpadne nikdy, to pokračuje, to je podstata a prapodstata, energie fyzického těla má energii – vědomí – pokud se nespálí tělo ještě cca 3 roky.
  Pokud je někdo schopen tyto zákonitosti změnit, musí
  umět přecházet jen verbálně z jednoho časoprostoru do druhého,
  avšak lidské tělo není pro tyto přechody stvořené.
  Jakákoli jeho změna časoprostoru je velkým odchýlením od svých elementů
  a vědomí těla. V každém časoprostoru je jiná energie, jiné její zákonitosti. Tudíž takovouto velkou změnou může
  procházet jen tělo, které má genomy již takto na tyto změny
  změněné, při pohybu z jednoho časoprostoru do
  druhého je zapotřebí značné a energie a síly všeho a všech. Jen si představte, že pojedete na dovolenou k moři a jste v duchu již týden u moře. Přijedete a opravdu již týden cítíte že jste zde byli ten týden a cítíte se zde jako doma, aniž by jste kdy před tím tu byli.. Tak asi jsou posuvy časoprostoru.

 • Jen na uvědomění: jdete někam, kde je jiný čas a
  prostor, než máte vy – třeba na návštěvu k někomu,
  kdo vám nesedí – místo náboje síly a energie dojde k
  její ztrátě a únavě. Prostě neměl nikdo na návštěvu
  čas.Tak je to i s přechodem časoprostoru země a
  vesmíru. Každý je svými genomy stvořen na jiný čas a
  prostor. A zákon a zákonitost vesmíru je neporušování
  času a prostoru nikoho, kdo tu žije.
  Kdo tu porušuje čas a prostor? Určitě to víte. Tak ti
  všichni mají podíl na tom, že se vám nemusí dařit.
  Říká se tomu i vměšování do cizího. Kdo to povolil?
  Otevření hranic? Slabost tohoto zřízení?
  Nebo i jiné podněty.

 • Další příklady řešení daného času:
  Máme špatnou práci, přemýšlíme již o nové, lepší. Při
  realizaci zapomeneme na bývalou, špatnou práci a
  vyvíjíme se i jen na počátku myšlenkou v nové práci –
  ta stejně jednou zase skončí – prostě koloběh.

 • Nevyhovuje nám bydlení, přemýšlíme o novém,
  přesně nám vyhovujícím místě pro život a myšlenkou
  dovedeme časem vše k realizaci.
  S novým bydlením jsme spokojeni třeba až do té
  doby, než odrostou děti nebo se rozejdeme s
  partnerem – najednou je nám byt velký a nyní
  přemýšlíme o jiném, menším – opět nejdříve začínáme

  plán myšlenkou.

 • Takže náš čas se řídí myšlenkou, intuicí a možností ji
  zrealizovat v daném čase.
  Co je to tedy čas?
  Je to určitý vývoj událostí, za předpokladu energie,
  informace, síly, přeměny a uskutečnění vše myšlenkou a
  realizací. Náš čas je ale vázán na mnohé kolem. Děti, rodiče, známé, přírodu atd.
  Jak by vše bylo bez času?
  Byl by děj bez počátku, průběhu a konce všeho, nic
  by nepočalo a neskončilo, děje by neplynuly, nestárlo
  by se, neumíralo, nerodilo. Na vše je ale dán čas,
  pokud něco trvá dlouho, myšleno na nutný posun, ztrácí
  se na danou věc síla a je to velká chyba nejen
  jedince, ale i místa, kde se nachází – prostě
  nedostává se dostatek energie k uskutečnění nutného děje,
  vše se děje bez energie, síly, což je špatné pro nový
  začátek.
  Je to vždy chyba i společnosti, země kde žijete.

 • PŘÍKLAD
  Vše před početím dítěte – vztah rodičů, jejich
  povahové vlastnosti, nemoci – se mohou projevit i na
  budoucím dítěti. Dobrým vztahem obou rodičů a jejich
  pevným zdravím má budoucí dítě pevný základ k
  životu. Mám s těmito zkušenosti, určitě za mnou bylo několik stovek rodičů ještě před početím dítěte. Správní rodiče tudíž mohou správný čas dítěti utvořit i před početím a také zdraví rodičů se vkládá do dítěte.
  Špatnými vlivy rodičů v době před početím až dva
  roky nazpět se mohou dostavit u dítěte poruchy
  imunitního systému, různé zdravotní nedostatečnosti.
  Kineziologie proto jde do věku před početím matky
  i otce. Vzhledem k tomu, že mladí žijí u rodičů, je
  potřeba ještě brát v úvahu vztah rodič – dcera či syn.
  Pro dobrý průběh života každého dítěte lze odbourat
  kineziologií u rodičů veškeré negativní možnosti
  poškození. Jsou to různé nemoci, deformace páteře,
  deformace povahy – alkohol v rodině, kouření,
  nestálost v partnerském vztahu, střídání partnerů,
  zlozvyky, různá prokletí – vše z minulého času, co jste
  dostali od rodiny, se dá pozvolnou prací na sobě
  dorovnat právě kineziologií. Děti, rodící se matce,
  která si vyrovná před porodem také záda, pánev, cvičí, vyrovná si

  i zlozvyky po rodičích, se rodí děti zdravé a jsou to
  velmi silní jedinci. Já pracovala takto na mnohých, tak
  tohle mohu jen potvrdit, maminkám se zodpovědností
  a nachystáním se zcela na dítě se narodil silný
  jedinec, ne dítě s vadami či alergiemi.
  Stačí mnohdy jen uvědomění a chtít dát vše do
  vyrovnání. Budoucí otec ale pracuje na sobě také.
  Nejen dítěti, ale celé rodině mohou svým postojem změnit čas, život.
  Jak se my můžeme podílet na upravení času sebe a
  rodiny?
  Nejdříve dáváme pozor na náš denní režim,
  sledujeme, co nám náš čas ovlivňuje k dobru a kdy
  vede naopak k nespokojenosti.
  Příklad: chtěli bychom jít do společnosti, na koncert,
  zatančit si a najednou zjistíme, že nemáme na daný
  program peníze a sedíme u televize doma. Nic nás v
  tu chvíli, kdy jsme měli jiný odpočinkový program
  nebaví, jsme otrávení – ztratili jsme náš program na
  obohacení našeho těla, duše – náhrada programu,
  který není zcela dobrý na obohacení sil, nám nestačí.
  Matka nám stále volá telefonem a my ztrácíme svůj
  čas. My máme strach o dítě a myšlenkou jsme stále
  ve strachu. Nejsme v přítomnosti, ale ve strachu,
  strach přenášíme na dítě.


 • Čas, který již nemůžeme vrátit díky stáří – člověk
  stárne a většinou nestihne prožít to, co od života
  požadoval. Mohou to být bezdětní lidé, neprožité děje,
  život bez partnera v nejlepších letech atd. Lze použít
  náhražky – náhradní programy. Ty však nikdy nejsou
  tak silné k prožití života, jako ty pravé programy bez
  náhražek. Programy unikají opět v poškozených
  městech, zemi, domech, prokletích, nepřejícnostech
  druhých atd.

ÚKOLY PRO VÁS NA TŘI TÝDNY

 • VYPIŠTE SI: ZJISTĚTE, kdo vám křížil cestu v
  životě a také i kde nyní žijete.
 • Cítíte se dobře tam, kde žijete?
  Ne? Kdo vám bere domov, zdraví, práci?
  Úkoly: sledujeme svůj denní čas po 14 dní a denně si
  píšeme, jak by náš čas byl dobře naplněný a proč
  nebyl či není, co vám chybí k životu.
  Piš i čas všech, kteří jakkoli do tvého času zasáhli ať
  doma či v práci, také ze strany partnera, rodiny,
  kamarádek a zda hodnotně prožíváte čas se všemi
  kolem.
 • Kdo vám vzal sílu a čas?? Jak jí nabudete?
  Zhodnoťte, co je čas opravdu váš a co je čas
  společný, kolik skutečně vlastního času máte za celý
  den pro sebe a kolik jej trávíte pro druhé, také na práci.
  Napiš, co bys chtěl změnit a co ti nejde jednoduše
  změnit a přitom je to k tvému životu nutné.
  Dej si otázku: zda máš pracovat s tímto člověkem a zda je to dobré
  zda máš žít s tímto partnerem a co máš učinit, aby to bylo dobré
  zda máš žít stále sám a proč žiješ sám
  zda máš přijmout tyto lidi, o kterých víš
  předem, že tě podrazí, či jinak ti ublíží
  A také: zda se nedá s touto situací v práci či doma něco
  dělat
  zda na vás není zbytečně někdo
  fixovaný

DÁL JSOU JIŽ OPAKOVÁNÍ S ÚKOLY, DÁL LZE JÍT, AŽ TYTO ZPRACUJETE.

Vracíme – li se do svého času, nesmíme poškodit čas
druhých, mít svůj čas na úkor druhých. Máme snahu

vše vyrovnat především u sebe, nesnažíme se
zbytečně zasahovat do druhých.
Srovnáme-li si čas my, srovnají se blízcí kolem
nás také.

Je tím myšlena shoda domluvy v práci i doma –
kompromis. Každý, ač je jiný, dává svůj program
dokonale dohromady s druhým, i když ten má ke
všemu jiný přístup. Pokud je stanovisko bez ústupku
na jedné i druhé straně, nemůže se čas obou sloučit
ve shodu a jejich společné domluvy jsou u každého v
jiné formě času a prostoru; nemá smysl ani naplnění
jít společnou cestou – každý má jinou cestu a jiný
program.
Je lépe opustit co nejdříve tuto společnou cestu s
nedorozuměním a započít svoji novou cestu.
Srovnání času je míněno žít pokud to v této společnosti jde, bez životní chyby a mít
život ve vyrovnání – ne se stále pachtit po tom či onom
a nakonec je vše nanic. Myšleno také o práci,
penězích, partnerovi, dětech.


ZÁKONITOSTI ČASU:
Vstoupíte-li do času druhých, přestává váš čas
fungovat.
Vstoupí-li do vašeho času někdo cizí a ovlivní
vás, přestává opět fungovat váš čas. Ale přestává
fungovat i čas toho, kdo vstoupí bez povolení do
vašeho času.
Není tím míněn čas v rodině a práci, ale ten, který je
vám dán životem.
Vyrovnat si svoji karmu, uzavřít se tomu, kdo vás
obral či obírá, ale s pohledu nápravy musíte i vy něco
změnit, nedovolit dál již nikdy někomu takovému,
aby vstoupil do vašeho pole. Obráceně.

Chtěním ale něco udělat či mít se slovem musím, si
tvoříte karmu, chtění něco mít, ale nehledíte přitom
třeba na druhé – ti jsou ve vaši cestě k úspěchu
nápomocni čímkoli, ale svůj čas a prostor mohou
ztratit i s vámi, poněvadž je žádáte a oni vám vyhoví.
Vy také nabíráte karmu druhých – těch, kterým jste
určili vaši cestu.
Karma je váš daný stav či potenciál
vědomí, máme v něm nastavené programy na život,
den, týden. Je to i zdraví, práce, rodina, děti. Jsou tu
předpoklady vrozené, dědičné či získané, obtisknuté
do vašeho charakteru, vašeho já se všemi předpoklady.

U kineziologie je nutné jít hluboko do minulosti a
odstranit
lež, faleš, pokrytectví a jiné negativní
postoje k životu i přebrané po rodičích. Samozřejmě je
třeba je nahradit jinými vlastnostmi. Negativa přeřadit
do jiných forem. Jinak nemůžete s kineziologií
pracovat, jít do odbloků. Nebude se vám to dařit. Je to
současně také tvrdá životní zkouška, jak si poradíte s
tou či onou situací. Co se stane, dostanete-li se do
zcela cizích podmínek života a tyto pro vás nejsou
přínosem, ale strádáním, odtokem vaši životní síly,
která byla připravená pro něco jiného.
Ztratí se síla na váš život, vznikne jáma, kotel a vy
můžete – dostanete-li se do tohoto stavu – i těžce
psychicky či fyzicky strádat, nic se vám nedaří. Nikdo
vás nepřijímá, nevidí vás, stahujete lidi kolem sebe
do této jámy, každý se vám vyhýbá. Vaše ztracená
energie je v minulém čase a spojená s nevyřešenými
situacemi a v takových situacích není nikdo schopen
bez jejich vyřešení pomoci. Proto řešte zcela sami!
Jak s toho ven? Najít sám sebe a svůj ztracený čas
a místo. A začít znovu. A vše.

Kotel, jáma vezme vždy
dokonale vše! Začínáte potom zcela nový život!
Uvědoměním si stavu situace můžeme i kineziologií.

Z kotle buď vyjdete, nebo se vaše já časem vytratí,
je jen součástí vlády někoho jiného. Jste – li v kotli,
setkáváte se jen se stejnými lidmi kolem, ale ti, co
jsou také v kotli, vás potřebují pouze na pomoc,
nemohou vám sami pomoci a často jdou náhle proti
vám, nevidí nic ve světle, ale všechno černě. Soudí,
odsuzují, proklínají druhé za svůj osud. Neuvědomují
si závažnosti svého počínání. Do kotle se často
dostávají lidé, co se oddají sektě a nemají svoje

uvažování, ale sekty.
Do kotle spadá mnohdy nevinně i člověk ve ztrátě
peněz, práce, rodiny, partnera. Něco se rozpadlo.


Vlastnosti lidí, co jsou v kotli:
hněv, vina, nepřátelství, proklínání, zloba, lhostejnost,
uzavřenost, závislost na druhých, nenávist, nedůvěra,
závist, mrzutost, zanedbávání povinností, agrese,
nepřejí druhým štěstí – jen na oko předstírají že jsou
přejícní, milí, přívětiví.

ÚKOLY:
Vypiš k těmto vlastnostem protiklad a uveď, které
z těchto vlastností máš sám zvládnuté, a které ne.
Zcela po pravdě. Dokážeš vyjít z jakékoli situace v
kotli? A dobře? Jak? Každý absolvent kineziologie
po roce učení již do kotle nepadne. A pokud ano, jen
se odpíchne a je z kotle venku. Nikdo jej již jen tak za
jakékoli situace neovlivní. A to je podstatné. Jejich
zbraň není lež ani pokrytectví. Ale vidění jak situaci
správně vyřešit!

Vypiš, jak bys vyrovnal závislost na druhém
člověku, ztracenou práci, ztrátu partnera atd.
Zákonitosti času pro opakování: mimo vaši cestu
životem nesmí bez vašeho povolení nikdo vstoupit do
vaší cesty, ani vy nesmíte vstupovat do cesty druhým.
Vracíme-li se do svého času, musíme se oprostit od
nám nenáležejícího času, do kterého jsme vědomě či
nevědomě vstoupili.
Musíme pro návrat ke svému času udělat vše, co je v
našich silách.
Čas může změnit také nemoc, špatná práce, špatný
partner. Jak to napravit? Stačí dobrá myšlenka
dopředu, se smyslem pro život s naplněním. Ne
s nenávistí k minulosti, ale s poděkováním za
zkoušku.

Ber to jako hru – i tam se dějí ztráty či výhry. Hleď hru
příště neprohrát. Neprohraješ, díváš-li se s
nadhledem.
DALŠÍ ÚKOL:
Vypiš, co ti změnilo v životě tvůj čas.

Programujte svůj čas každý den. Kolik máte možností
jej změnit, aby byl pro vás přijatelný?
Zpracuj si program na týden, dva – dokážeš to?
Každý člověk má svoje omezené možnosti. Ujasni si
veškeré možnosti na dva týdny, které jsi schopen
časově zvládnout ke tvému dobru a i posunu vpřed.
UTVÁŘEJ SI A PŘETVÁŘEJ PROGRAMY,
KTERÉ SÁM – DOKÁŽEŠ, JSOU TI VLASTNÍ – NE
VŠAK NA ÚKOR DRUHÝCH!
Vždy si uvědom, že pokud řešíš negativní věci, jsou
myšlenkou dány již v minulosti. Chtěj je řešit zpětně
až do počátku – pokud jsi stále někým myšlenkou
dáván do stavu negace, hledej prvopočátek
nepřátelství a žádej ukončení – odejití a zjisti, co pro to
můžeš učinit i ty.
Velká řešení můžeš činit nejdříve po jednom či dvou
letech intenzivního trvání výuky a práce s kineziologií,
po kterých již dojde k pochopení stavu věcí.
Máte-li problém s některým člověkem – vy máte svoje
stanovisko a on jiné – nelze s ním jít do společné
práce, společné cesty životem, nejde prostě s tímto
nic činit, je potřeba najít někoho jiného. Pokud se
budete držet člověka, se kterým se nemůžete na
ničem jednoduše domluvit, počítejte s velkými úniky
energie, zbytečným plýtváním energie na domluvách –
ty vám s ním nikdy nejdou jednoduše, každý máte jiný
názor. Dlouhé setrvání s tímto člověkem vám pak
nadělá na duši šrámy, které jsou znatelné ještě dlouho
po rozluce.
Čas je téměř vždy spojený s místem.
Pokud řešíte čas, je potřeba jej řešit i s místem =
časoprostor. Vždyť i myšlenkou se každý může dostat
do jiného časoprostoru.
Např.: Chystáte se na dovolenou k moři, jste již dva,
tři dny předem v myšlenkách na místě pobytu, vaše
vědomí se časoprostorově dokázalo přenést do
budoucího času a místa pobytu.
Myšlenka, pokud ji vyšlete, se může dostat rychle i k
člověku daleko od vás, k místu, které je vzdálené
tisíce kilometrů od vás – je nositelem vašich genomů.
Myšlenka je také součástí neuronů, světla a dalších
částic vědomí a energie tohoto světa.
Zlou myšlenkou můžete poškodit sebe i druhé,
dobrou myšlenkou můžete vše pozvednout, zlepšit;
ale nestačí jen myšlenka na opravdové vyřešení
situace.
Váš čas a prostor ničí i veškerý potenciál, který vnikne
jako cizí těleso do vás, vašeho domu, města, kde
žijete, naší planety. Například ozáření, chemické látky,
paraziti atd.
Dochází u vás k úbytku energie, k její změně,
následně pak dojde k onemocnění – zaniká váš čas a
prostor.
Ve vás má svůj čas a prostor chemická látka, těžké
kovy s ozáření, rozvíjí ve vás svoje vědomí a svoje
informace. Tělo není celistvé, a pokud se s tohoto
stavu nedostanete do krátké doby, máte v sobě
nastálo cizí parazitální vědomí či zdroje chemických
látek a není zde již vaše původní vědomí, ale cizí
vědomí, obsažené ve vašem těle.
Takový člověk se po dlouhých letech negativního
působení stává silou této změny a pokud
neonemocní, může změnou dojít i k přeměnám
povahy. Člověk jedná jinak, ztrácí především cit a
pohled na vše jako předtím.
Příklad poruchy času a prostoru:
Koupíte si pěkný byt – je v krásném domku a jen s
několika byty. A za nedlouho zjistíte, že dva jeho
obyvatelé stále prosazují jen svůj názor na dům a
opravy a vy nemůžete zasáhnout, oni mají pro dům i
váš byt jen svoje vědomí a řídí celý dům včetně
vašeho bytu. Vy pak máte ve svém bytě stále vědomí
oněch dvou osob – máte pocit, že nejste doma. Tyto
osoby jsou pak součástí všech v domě. A všechny
neduhy a nemoci, které k nim patří, překrývají celý
dům tak, že se na ostatní z domu během několika let
dostávají jejich problémy či nemoci. Ostatní se pak
snaží odejít či prodat svůj byt v tomto domě. Jakmile
se odstěhují, nemoc pomine. Toto je velmi častý
případ bytu v domě, kde vládnou jeden či dva jeho
obyvatelé a dům si přivlastňují. Ostatní se jim pak

podřizují.
K nadvládě několika jedinců může docházet nejen ve
společném domě, ale i v práci. Takže je třeba mít čas
a prostor, který vám náleží v práci i doma. Je proto
lepší si najít svoje místo, kde se cítíte dobře, pak se
vám bude dařit i ve financích, lásce. Nesmíme lpět na
krásném domě či bytě, ale na domě, který nám nikdo
nebere myšlenkou a v němž máme svůj čas a místo.

A také s lidmi s okolím. K této situaci dochází také
rozvodem či změnou partnera. V práci velí někdy
člověk s egem, s tím určitě také přicházíte o svůj čas –
ten pak náleží zaměstnavateli. Egem si bere Vaši
energii.
Mimozemšťané, tak jako i lidé s cizí národností, nám
mnohdy nemohou rozumět, mohou mít jiný čas, jiné
mravy, jiné genomy místa. Jsou jako vetřelci a ti
mohou změnit svůj čas i nám v Česku přistěhováním
a zavedením jejich kultury. V místě jejich pobytu může
dojít k tak velké změně charakteru onoho místa, že

zde dojde ke ztrátě původního času a prostoru. Tato
ztráta pak přetrvává delší dobu i po jejich
odstěhování.
Využitý a použitý čas a místo druhými – cizími
vědomím – se napravuje složitě a vždy trvá týdny,
měsíce, roky. Podobné je to s ozářením, chemickými
látkami atd.
Vše cizí mění základní charakter stvoření a změní jej
tak, že se již nikdy zcela nevrátí původní vědomí času
a prostoru. Ani vy se po poškození nevrátíte do
dřívějšího stavu vědomí – máte v sobě zápisy
poškození a nový program oproti dalšímu poškození
je prostě jiný, náhradní program

NÁPRAVA MÍSTA – Úkoly

 • napiš, kde se cítíš dobře – stát, město, dům, byt,
  příroda
 • napiš ze svoji minulosti, kde jsi se cítil dobře a proč a
  kde naopak špatně a proč
 • pokus se navrhnout svoje místo a utvořit v něm i svůj
  čas
 • máš tam vše, co potřebuješ k životu, nikdo ti nebrání
  žít a rozvíjet se?
 • stanov si čas, za který by jsi mohl vše zrealizovat
 • po 14 dnech již rozhodnutí neměň, denně si vše piš, změny prováděj jen první dva týdny.
  Udělej si tabulku, příklad tabulky – vypisuj si denně.
 • datum ? můj čas za den ? čas pro druhé?

Pamatujte:
ZTRÁTA ČASU JE PODOBA SMRTI NIKDY SE JIŽ ZCELA NEVRÁTÍ TO, CO JSTE
ZTRATILI.

Dokázali jste zpracovat úkoly? Jsou pouze z kousku prvních skript. čekají Vás ještě další skripta a další práce.

POCHOPILI JSTE CO JE TO KINEZIOLOGIE?

TAK VÁS VÍTÁM MEZI VĚDOMÉ LIDI, CO MOHOU I VÍCE O VŠEM VĚDĚT.

DÁL JE TOHO JEŠTĚ MNOHO – ELEMENTY, NAUČIT SE DIAGNOSTIKY TĚLA, ZÁKONITOSTI VZTAHŮ A PARTNERSTVÍ, CO JSOU TO DÉMONI A TAKÉ CO S NIMI ATD. VŠE SE LZE NAUČIT DLE SKRIPT. TAKÉ PORADY, VÝUKY AŽ VŠE S KNIH ZPRACUJETE.

Věra Volná

SÍLA JE VAŠE TAKÉ I VIDĚT VŠE NYNÍ TEĎ A DOBŘE, NAUČIT SE VYROVNAT SE SE VŠÍM, CO BYLO ŠPATNÉ V MINULOSTI A ZRANILO VÁS. JAKÁ BYLA CENA ZRANĚNÍ A JAKÉ NA VÁS ZŮSTALO POŠKOZENÍ. LZE TO VŠE VYROVNAT?

Příspěvek byl publikován v rubrice Masáže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.