JAK PRACUJE MAFIE V ČR

Tak tohle dokáže udělat mafie ČR neboli její úřadové bez mozku. Na veškerá již daná povolení na opravu plotu chtěli znovu po 75 leté ženě vše znovu, ač bylo vše v prodeji, všechna povolení již dávno měli, vše chtěli jen znovu, jinak že budou bourat a bourali! Bez povolení vstupu na pozemek a dalších povolení! Jejich jediný papír: že jsem v pozemku obce. Což přední strana – je obec silnicí 25 metry délky a půl metru šířky v pozemku mém! Ostatní plochy dle projektu byly minimálně půl metru do pozemku posunuté. Jejich výmysly a bludy, bludy.. To je vše, co dokáží tito udělat člověku – prostě podlosti jejich a potom i jejich horrory, člověka sedřou na kost – dočtete li vše, se zde daných tří částí knihy: JAK PRACUJE MAFIE ČR. Popsané jejich mafiánské praktiky. To necháte lidičky jen takto být? Takto jsem jen kolem sebe od těchto našla žalujících lidí mnoho a s podobnými okradeními několik. Kolik takto zubožovaných a okradených lidí od těchto státních mafiánců zde v ČR Je? Nemělo by to již skončit?

Pište či napište, co prožíváte zcela v pravdě Vy a jaké podobné okrádání máte tímto státem a státními úředníky, také co by jste vy dělali, pokud by jste na soudy velmi drahé a ne dostupné pro běžné lidi neměli? Jak dle Vás by jste je soudili? Požadují na opravu plotu projekt s kulatým razítkem! Několik roků čekáte na schválení! Atd.

PÍŠI O MAFII ÚŘEDNÍCH OSOB TOHOTO STÁTU A JEJICH VELKÝ PODPIS NA VŠECH OBYČEJNÝCH LIDECH, KTERÉ ZASÁHLI JEJICH CÍLENÉ PODLOSTI A SMRTÍCÍ SYSTÉMY, JE TO HORROR DNEŠNÍCH DNŮ A ZCELA PRAVDIVÝ. PŘESNÝ POPIS JEJICH NÁSILNÝCH TECHNIK SILNĚ NARUŠUJÍCÍCH ČLOVĚKA JSOU V KNIZE. POKUD JSOU TYTO OKRÁDAJÍCÍ A NIČÍCÍ SYSTÉMY TOHOTO STÁTNÍHO ZŘÍZENÍ A TITO LIKVIDÁTOŘI LIDÍ JSOU TU BEZ POTRESTÁNÍ KOHOKOLI TATO STÁTNÍ STRUKTURA DLE MNĚ NEFUNGUJE ZCELA VŮBEC DOBŘE ČI NORMÁLNĚ TENTO STÁT A MĚLI BY BÝT AKTIVÁTOŘI A LIKVIDÁTOŘI NORMÁLNÍCH LIDÍ POTRESTÁNI! PŘIPADNE MNĚ TO ZDE JAKO ZA II. SV.VÁLKY! ALE NEJSOU TO NĚMCI, KDO TYTO PODRAZY NA LIDECH DĚLAJÍ, ALE VLÁDNÍ ZAMĚSTNANCI, NELIŽ I VLÁDA.

BUDU ZDE PSÁT A POPISOVAT POSTUPNĚ VÍCE PODOBNĚ POSTIŽENÝCH LIDÍ, KTEŘÍ NEJSOU SCHOPNI SE VE VĚKU PO SEDMDESÁTCE VŮBEC BRÁNIT A DOSTÁVAJÍ SE DO PODOBNÝCH SITUACÍ JAKO JÁ. Níže budu dávat jen kousky s tří částí knih, možná či snad i ty nejhorší, ale ty na počátku byly také velmi špatné. Celé prý se to ani nedá číst! KNIHU LZE KOUPIT CELOU POUZE V ESHOPU: VEGAVA1.CZ Zdarma posílám emailem po částech.

MNOHO LIDÍ MNĚ POPISOVALO HRŮZNÉ SITUACE CO SE JIM DĚLO ČI JEŠTĚ DĚJE,

VOLALA MNĚ PŘED TÝDNEM ZNÁMÁ, JEJÍM RODIČŮM V REGIONU BLANSKO SE DĚJE PODOBNÉ A TO JIŽ 13 ROKŮ, NEPOMÁHAJÍ PRÁVNÍCI, TI NA MNOHÁ ŘEŠENÍ NEMAJÍ ASI ZÁKONY, TAK, JAK U MNĚ NECHTĚLI DO TOHODLE JÍT A PRÁT SE S MAFIÍ A ŠPATNÝMI ZÁKONY TOHOTO STÁTU, KTERÉ SI MOHOU DOPRAVA ČI DOLEVA S ČLOVĚKEM DĚLAT CO CHTĚJÍ. RODIČE KAMARÁDKY JSOU S TOHO VELMI NEMOCNÍ A RADĚJI ZVOLILI PRONÁJEM A ODSTĚHOVALI SE. A SAMOZŘEJMĚ DALI PRODEJ ZATÍŽENÉHO DOMU OBCÍ REALITNÍ KANCELÁŘI, PRODÁVAJÍ JEJ ZA ASI TAK POLOVINU CENY, NEŽ ABY SE DÁL HANDRKOVALI SE STAROSTOU A ÚŘADY. MAJÍ ALE STRACH JÍT PROTI DANÉMU STAROSTOVI A JEHO NESPRAVEDLNOSTI, KTERÝ VĚC VLASTNĚ NEŘEŠIL A NA VĚCI K ŘEŠENÍ LÉTA NEODPOIVÍDAL, ŽE ODPOVÍDAT NEMUSÍ NA ŽÁDNÉ ŽÁDOSTI. TOTÉŽ JAKO U MNĚ. COPAK SE DÁ NĚCO VYŘEŠIT? JEDNA STRANA PROSTĚ NEFUNGUJE VE VĚCI ŘEŠENÍ A ŘEŠIT FÉR ANI NECHCE!

JÁ ALE CELOU DOBU MÉHO VYDÍRÁNÍ V OBLASTI KRNOV VŠE FOTÍM, NAHRÁVÁM A PÍŠI, DLE VŠECH POSTIŽENÍ OD NICH, TO JE OD STAVEBNÍHO ÚŘADU KRNOV A OD STAROSTKY ZÁTORA A VŠECH KOLEM NICH. CELÉ SESTAVY MAFIE. CELÁ SESTAVA OBSAHUJE JIŽ ALE KE TŘICÍTCE LIDÍ, TY ZDE NEPOPISUJI,JEN HLAVNÍ MAFII. MÁM ALE ZPRACOVANOU JEN ASI ČTVRTINU PODLOSTÍ A LIKVIDAČNÍCH TECHNIK, CO NA MNĚ UDĚLALI, MNOHO VĚCÍ SE PSÁT NEDÁ, NIKDO BY DÁ – SE ŘÍCI PSICHYCKÉ MUČENÍ A PONIŽOVÁNÍ ZE STRANY STÁTNÍCH ÚŘEDNÍKŮ TOTIŽ ANI NĚVĚŘIL VŠECHNY DOKUMENTY AVŠAK SVOJE I JEJICH MÁM K DŮKAZU. I JEJICH PODVODY! DO STRÁNEK DÁVÁM JEN KOUSEK TOHO, CO MOHOU SI DOVOLIT, SNAD JE NĚKDO ZA TOHLE VŠE POTRESTÁ , CO ZA VŠE NA LIDECH JAKO JÁ CO UČINILI – MAFIÁNI S KULATÝM RAZÍTKEM TOHOTO STÁTU, KTERÉ ZCELA ZNEUŽÍVAJÍ A PRŮBĚŽNĚ I POPISUJI, JAKÝM ZPŮSOBEM VLASTNĚ SMRTÍ ČLOVĚKA. NA SEVERNÍ MORAVĚ JSEM SE SETKALA S MNOHÝMI TAKOVÝMI VYDÍRÁNÍMI ZA TĚCH DESET LET, CO TU JEM U MNOHÝCH LIDÍ, PÁR LIDÍ S TĚCHTO JE JIŽ PO SMRTI, TAKÉ ALE TOHLE PROŽILI MOJI ZNÁMÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ. JEDNO JE ALE SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY TAKTO POSTIŽENÉ: VŠICHNI POSTIŽENÍ MAFIÍ ČR S KULATÝM RAZÍTKEM, NEODPOVÍDAJÍCÍ NA DOPISY ČI TVRDÍCÍ ŽE JE ZTRATILI, ŽÁDOUCÍCH LIDÍ, TAKÉ DĚLAJÍCÍ SI S LIDMI CO ONI JEN CHTĚLI A TO PROTIZÁKONNĚ A S NEMOHOUCNOSTÍ OBYČEJNÝCH LIDÍ PROTI NIM COKOLI DĚLAT A POSTAVIT SE JIM V PRAVDU A PRÁT SE S NIMI. POSTIŽENÍ TAKTO, JAKO JSEM JÁ JSOU JAKOBY JINAK HLEDÍCÍ NA TENTO SVĚT, JAK VLASTNĚ S KAŽDÝM BYLO ŠPINAVĚ JEDNÁNO BEZ CITU A PODPORY A NAVÍC V TOMTO VĚKU, JAKOBY JSOU VŠICHNI I JÁ NĚJAK UMRTVENI, TO JE, ŽE JIŽ NĚJAKÁ SÍLA ZDE NĚCO BUDOVAT A S NĚČEHO SE RADOVAT, DŮVĚRA V LIDI S KULATÝM RAZÍTKEM ODEJDE ZCELA PRYČ. ZCELA JE PRYČ DŮVĚRA K TOMUTO ZŘÍZENÍ STÁTU JMÉNEM ČESKÁ REPPUBLIKA.

PRÁVNÍCI, ADVOKÁTI MNOU OSLOVENÍ I TAKTO LIDMI – MNĚ SDĚLILI, ŽE ÚDAJNĚ PRÝ JEN ZLOMEK OBYČEJNÝCH LIDÍ VYHRAJE SPORY SE STÁTNÍM ZAMĚSTNANCEM, JSOU TO TEDY JEN UMOŘENÉ PENÍZE HÁDAT SE S NIMI SOUDEM, ONI PRÁVA MAJÍ, NORMÁLNÍ ČLOVĚK NE !! JSOU PROSTĚ BEZ CHYBY I KDYŽ VÁS ZABÍJÍ A OBÍRAJÍ O MAJETEK ZCELA BEZPRÁVNĚ JAKO TO ČINILI TĚCH DESET LET U MNĚ! JAK MOHOU ZABÍJET? VYHODÍ VÁS NA DVA ROKY V 70 LETECH S DOMU JEN ŽE CHTĚJÍ NA OBYČEJNÉ OPRAVY DOMU PROJEKT NA NĚJ KULATÉ RAZÍTKO A JINAK I VŠE DOSUD JIŽ OPRAVENÉ BUDOU BOURAT! JSEM PROJEKTANTKA PS. A PROJEKTY JSEM DĚLALA ALE NEMÁM KULATÉ RAZÍTKO, PROJEKTY JSEM DĚLALA ZEDNÍKŮM A PRACOVNÍKŮM, NABÍZELA JE I TAKÉ VŠEM, KDO JE ŽÁDALI. SVOJE PROJEKTY JSEM DALA NA STAVEBNÍ ÚŘAD KRNOV BEZ ALE JEJICH ZÁJMU. POTŘEBOVALI BUZEROVAT, NĚJAK SE VÁS ZBAVIT – A JSTE BEZDOMOVEC! CO SI USMYSLÍ, TO ČINÍTE, NEBO SE SNAŽÍTE DĚLAT, ABY VÁM NESBOURALI VŠE, VŽDYŤ JSEM NEBYDLELA A BYLA BEZDOMOVEC ! CHTĚLI PROJEKT JAKO NA NOVÝ DŮM!!! BEZ NĚJ VŠE ŽE BUDOU BOURAT. NA OPRAVU PLOTU, VÝMĚNU JÍMKY, VÝMĚNU OKEN. VYSAJÍ VÁS SVÝMI NESMYSLNÝMI ZÁKONY AŽ NA KOST, NEMÁTE JAKO BEZDOMOVEC DOMOV, DĚTI, PENÍZE, TY DÁVÁTE ZA ŘÍZENÍ S PROJEKTEM CO ŽÁDALI, PRÁVNÍM PORADNÁM CO BYLI NANIC, ATD. A TAKÉ NEJSOU PENÍZE NA ZDRAVÍ, TO BYLO ZCELA DOBRÉ PŘED TĚMI DESETI ROKY. PROSTĚ NIC NEMÁTE, JEN PŘEŽÍVÁTE S MALÝM DŮCHODEM. STÁLÉ JEJICH BUZERACE! A AŽ JIM DODÁTE VŠE, CO SI ŽÁDALI NA NORMÁLNÍ OPRAVY DOMU – JIŽ VŠE UDĚLANÉ JAK ONI POŽADOVALI – VŠE S KULATÝM RAZÍTKEM A PROJEKTEM, ZAČNOU VÁM OPRAVDU BOURAT A TAKÉ BEZPRÁVNĚ I BOURALI ZCELA A TO BEZ DŮVODU CELÝ PLOT VE VELKÉ HODNOTĚ. SNAD KDO PŘEČTE TEN KOUSEK S KNIHY A POCHOPÍ CO JE TO MAFIE TOHOTO STÁTU, POCHOPÍ, CO SE TU V ČR DĚJE. JEDNÁ SE O DĚJE PŘESNĚ DOBOVANÉ DESET ROKŮ – TO JE OD SRPNA 2013 DO SRPNA 2023.

NEDOPORUČUJI ČÍST KNIHU ANI DÁL DANÉ TŘI ČÁSTI LIDEM LABILNÍM A JIŽ NĚJAK ŠPATNÝM PODOBNÝMI ZÁŽITKY, KTERÝM BY TYTO HORRORY MOHLI VÍCE UBLÍŽIT! ALE: NAPIŠTE, VY, OSTATNÍ MNĚ, VAŠE SOUŽENÍ A PONIŽOVÁNÍ OD STÁTNÍCH STRUKTUR TOHOTO STÁTU, DÁM JE PO DOMLUVĚ S VÁMI NA TYTO STRÁNKY A SAMOZŘEJMĚ BEZ VAŠEHO JMÉNA. ANI JÁ VÁS ZNÁT NEMUSÍM! Příběhy musí být ale zcela pravdivé, napsat přesné čas, místo kde a kdy potíže vznikly. Byly Vaše věci vyšetřovány? Tak lze dát fotky i jména viníků.

ČESKÁ REPUBLIKA MÁ PRÝ NEJVÍCE NEMOCNÝCH LIDÍ V EU – DIVÍ SE NĚKDO? JSOU TU ZÁKONY PRO LIDI? NEJSOU! PRO KOHO JSOU TU JEN ZÁKONY SE DOČTETE DÁL.

Jen malou ukázku: stavební úřad má právo odepsat na dopis za cca 3 měsíce, odepisoval tak nějak i o týden později. Dokumenty, jako jsou potvrzení sítí platí pouze dva měsíce. Nebo u mne platily. Za 3 měsíce ale klidně stornují úřadové vaši žádost, která není již aktuální jako by jste jim nic nedala, nebo dělají že vše nemohou najít, ale nelze již dodat jim dané papíry, ty prodlevou doby již neplatí a na nové kde si platí člověk tyto služby nového zaměření ze svého malého důchodu – nemáte znovu na ně peníze – za nejmenší důchod po sedmdesátce se tohle dělat takto nedá. Úředník vám dá potom cokoli bourat, že nemáte dost papírů. Drsné! Ne? Ale povolení přece DANÝ ÚŘAD dal! Jednou, požaduje ale celé znovu po sedmi letech! A takto je to i se starostkou. Sama obec má mnoho metrů v mém pozemku silnici, ale ač jsem na svém zahradou a znovu jsem podle projektu a veškerých zaměření udělala plot a uhla ještě v ohybu hodně do svého pozemku, tak mně plot 3 x nechala zbourat, ale jak! To se dočtete co má tento stát jménem Česká republika za lidi v úřadech.

A hlavní je že napíšete zcela všem nad nimi aby udělali v tomto pořádek a nikdo jej neudělá!

Tím, co dělám či jsem dělala jsem byla zapojená alespoň do několik stovek lidí.

Působení toho, co se děje v této zemi a co mně učinili za zla poznamenalo mnoho těchto lidí, sledovali i celé dění mlčky, nebo jen s konzultací se mnou, velmi majetní lidé ale, co jsem je znala se odtáhli. Pomoc u nich by tudíž nebyla, moje žádosti o pomoc i u nich – bez odpovědi!

Nejhorší na tom bylo to, že pokud se někdo tohle dozvídal, jak se se mnou zle činilo a znal mně i od dětství, zanechalo v něm skvrnu v podobě smutku či nemoci – VELKÉ TÍHY NA DUŠI – mohu popsat jen dva případy, kde kamarád vše co se mi dělo věděl od dcery, neměl od mládí v pořádku srdíčko a trauma, co jsem nesla já a začal nést jakoby na moje ulehčení vše se mnou, za pár měsíců na stres, co tímto měl a nemohoucnost mně pomoci také zemřel na srdíčko – oslabené s mládí.

Kamarádka vždy zdravá, prožívala tak trošku podobné těžké období, mluvily jsme o potížích obou dvou a do pár měsíců na nějaké stresové vysílení ač o deset let byla mladší zemřela. Ono se to moje přidalo k jejím potížím a ona to vše neunesla. Hodně lidí neuneslo to, co se mi dělo a ani moje děti, Na všech se tohle podepsalo, stresy, nemoci. Jak tato vláda jedná s touto zemí i lidmi, přírodou, tak také je vše vidět kolem. Nemusím dál ani psát. Všem je tohle lidem jasné. Nemocná země, lid, příroda. Nejsem jedna, patřím k mnohým lidem zde!

Klikněte si na tři části z knihy : JAK PRACUJE MAFIE ČR