Mafie – část VI.

JAK FUNGUJE MAFIE ČR?

DLE MÉHO ŽIVOTA A ŽITÍ DESÁTÝ ROK V MAFII A S MAFIÍ URČITÝCH LIDÍ TOHOTO STÁTU, JSEM ZCELA POZOROVATEL CHOVÁNÍ MAFIÁNCŮ U MNE LIDÍ S KULATÝM RAZÍTKEM A MOCÍ TOHOPTO STÁTU A VÍM DNES JAK FUNGUJÍ, NA JAKÝCH PRINCIPECH, ZNÁM JEJICH PRAVOU PODSTATU A TAKÉ CHÁPU VÍCE VLÁDU TÉTO ZEMĚ, KTERÁ JE VLASTNĚ ZAŠŤIŤUJE. A TO ZCELA A CHRÁNÍ JE VE VŠECH JEJICH KONÁNÍCH. PROSTĚ TATO VLÁDA NEUDĚLALA ZÁKONY PROTI MAFII, ALE STOTOŽŇUJE SE S NÍ A TO ZCELA.
MÁTE DĚTI, RODINU? MYSLÍTE CELÝ DEN JEN NA PRÁCI, NEBO SOUČASNĚ I NA RODINU? TAK MAFIE ČI LIDI Z MAFIE RODINU NEMÁ LID, ALE TY, KTEŘÍ JEN POMÁHAJÍ V JAKÉKOLI ČINNOSTI I PROTIZÁKONNÉ K ZÍSKÁNÍ PENĚZ DO VLASTNÍ KAPSY. A NEMUSÍ PRO TO NIC DĚLAT, JEN SE ZAČLENIT DO SKUPINY PODOBNÝCH.
PRAVÁ RODINA, STÁT ZDE NEEXISTUJE JAK MÁ
.

Popis mého poznání práce mafie zcela a nejen jejich podstaty:

 • Předně mají všichni kulaté razítko a tím i moc tohoto státu – ČR! Není snad nikdo, kdo by je trestal, soudci je v mnohém nechtějí soudit, obyčejný občan na to nemá finance, to je mafián zcela vědom a tím si může dovolit všechno, co se jemu zlíbí učinit proti obyčejným občanům
 • Platí je za jejich podvody – KDO? Tento stát, aniž by nad sebou měli kontrolu jak pracují a co zkutečně dělají, prostě není na ně žádná ale vůbec žádná kontrola, není možno si nikam stěžovat, BĚŽNÝ OBČAN VŮBEC NE!
 • Kontrolují se pouze mezi sebou opět státní zřízenci, mající stejné kulaté razítko ČR a pracující opět podobně!
 • Spoluzní s nimi i policie ČR, na kulaté razítko i když je to podvod ona nešahá ani na podvod aktualizovaný úřady
  ⦁ Podvody tyto mafiánské úřední osoby totiž dělají tak, že zmateční dopis napíší osobě co jej chtějí vydírat, obrat, zničit, člověku, kterého považují za jim nepohodlného a potřebují jej odbourat, ZNIČIT, ODSTRANIT JAKKOLI! A dokáží jednat jako správní mafiáni, bez advokátky jednají s lidma jako s hadrem.
  ⦁ Zmateční je ten dopis, kde čtete a čtete nesmysly ne věc, která má v dopise být a mezi nimi jejich ortel – já tomu říkám ortel smrti, že musíte bourat co jste opravila v sedmdesáti letech – to je plot, jímka, CO BYLA DANÁ nová za starou, výměna oken. To, na co stavební povolení není potřeba, údržbové práce domu.
  ⦁ Přece oni vůbec nemusí přihlížet ke věku 70 roků člověka a mohou dávat i v tomto věku pro lidi snad nesplnitelné úkoly s obráním jich i vyhozením z vlastního domu a přece oni mají jako Moravsoslezský kraj i svoje zákony, jak mně sdělili, zákony ale jiné, než jsou v ústavě ČR, skrze ty svoje upravené nejdou, NIKDO JIM TAKÉ DO JEJICH POŠKOZUJÍCÍCH ZÁKONŮ DANÉ LIDEM JEŠTĚ NEZASÁHL – TAK CO BY SI DÁL NEMOHLI DĚLAT S LIDMA COKOLI CO ONI CHTĚJÍ, ONI JSOU PŘECE NEPOSTIŽITĚLNÍ A NAD LIDMI! HLAVNĚ NAD SLABŠÍMI LIDMI, CO JSOU JIŽ V DŮCHODU A NEMAJÍ VÝDĚLEK, TAK TI SE SOUDIT NEBUDOU, NEMAJÍ PENÍZE.

  A nejen že se perou, ale já si nesmím ani stěžovat, ani se podívat pod zem či do země, co tam mají a to na vlastním pozemku, totiž po stížnosti kriminální policii jsem byla ničená frekvenční technikou na likvidaci lidí a navíc se po mně 2 x střílelo
  ⦁ základy jejich jsou – vyhazovat dopisy co nepotřebují, dál dělat, že je nedostali a jet svoji linii buzerace dál ( mám od dopisů schované lístky s pošty
 • Další jejich předností je, že mají spoustu jak se říká spolupracujících v regionu, to je třeba v Krnově nějaký právník, nějaká falešná exekutorka, ani jeden vůbec nevěděl o co jde, jen dali ortel že jsem v cestě obce a že mně budou bourat – neboli vydírali a potom chtěli nekřesťanské peníze za jejich zbourání správně udělaného plotu s projektem s kulatým razítkem a potvrzením o sítích cetinu i plynu a také mně exekuovali – vydali mně cizím lidem na velmi levné odkoupení domu i zahrady, aniž bych věděla že je vše hned venku, mnoho jich požadovalo odkoupení i domu za velmi málou částku. Dovedete si představit že nejen telefony, ale okupovali mně i dům.
  ⦁ Dílo, které podepsal starosta Krnova ač nebyl také na místě aby se přesvědčil, že jsem daleko plotem od cesty a cestu jsem o cca metr rozšířila, aby překontroloval, že mám vše v projektu i v pořádku. nebyla na místě ani exekutorka a ani daný soudce, nikoho z nich jsem ani dodnes neviděla, jen prostě komentovali lež že jsem plotem v cestě, ten ale byl velký kus od cesty viz obrázky, plot posunutý o mnoho, mnoho dál do zahrady, než byl projekt do vlastního projektu s povolením ke stavbě všemi směry. Telefon na domluvu o co jde exekutorce -jen že je nemocná na covid. Přece stavební úřad obdržel dopisy dva ode mě s potvrzeními že skrze nemoc nemohu konat již nic na těchto úřadech, nic již zde dělat nehodlám a vše již prodávám, zůstalo vše i tyto dopisy bez odpovědi a respektu!!!!
  ⦁ Prostě opět schválně humbuk a jen humbuk. Jen aby jakkoli bourali. Bezohledně i na moji nemoc. Lži! Ale bourali! Ne jen že kousek, ale zcela celý plot, přece to nedává ani smysl normálního člověka, tam, kde jsem i posunula plot až o téměř dva metry do pozemku zbourali plot také, prostě celý zbourali!!!!
  ⦁ Volaná policie nechtěla nic řešit, měli kulaté razítko přece! Během pěti minut oba policicistí odešli, bež pomoci a řízení, které zde měli udělat, prostě nic v této mafii neudělali, tudíž jsou považováni za její součást!!!
  ⦁ ale oni mně dali r.2015 kulaté razítko na územní rozhodnutí a tudíž konečně možnost stavby oplocení! Dva roky se vše dělalo, projektant z Brna sem jezdil
  ⦁ snaha moje prodat pozemek od r. 2018 a asi dvacet uchazečů o něj, jelikož je pozemek daný i jako stavební místo, jen daný panVolek s úřadu Krnov jim určil, že dají 2 metry s pozemku starostce Zátor zdarma, jinak jim nic nepovolí. VYDÍRÁNÍ nejen mně, ale kupujících LIDÍ! Ti to samozřejmě potom nevzali, ač měli velký zájem!
  ⦁ tak pro zopakování: první je kulaté razítko! MOC! Ale bez dalších mafiánů co jim jdou na ruku by tohle nemohli činit!
  Moc je tudíž v rukách podlých lidí, co neumí poctivě pracovat, dělají plno podrazů na lidech, obohacují se na nich nekalými způsoby! Mají spolusdílníky – to jsou všechny dané lidi, co by je mohli ovlivnit, těch je ale také mnoho. Jsou jak jsem zjistila všichni nějak podpláceni,
  ⦁ bez těchto lidí by byli ale vedle. Mají jak se říká v hrsti mnoho lidí co se jim upsali. Geodeti kteří neměří jak mně pan Albrecht – geodet ukazoval, pozemek, jen dle na příklad příkazu stavebního úřadu a starostky Zátora n jen zaměření nějak zpracují v kanceláři jakoby zaměření takovými gumovými pravítky, kde jezdí a zcela zcestné, dají jej však potom i zcestně na katastr se zcela špatnými údaji, a potom začne vydírání, pokračuje i samozřejmě v součinnosti s katastrem, který je další mafián, všechny úřady kolem nich kteří je jen podporují a vědí proč. Nebudeš podporovat? Tak to tedy uvidíš!!!! Co se s těbou bude dít. Tak mafie takto vydírá, starostka Zátora mně vydírala hned z počátku, já se nedala a stejně mně vydírala dál těch devět let, nejen ona ale i její velký kamarád ze stavebního úřadu. Těch velkých kamarádů měla paní starostka Zátora dost.
  ⦁ Ale! Tím, že mně vůbec ani nečetli moje dopisy s mnoha žádostmi, nerespektovali ani žádost o zastavení všech řízení kvůli nemoci, prostě si dělali bez mých žádostí zcela se mnou dokonale co chtěli bez moji vůle a možnosti obrany a ochrany, ničili mně majetek a požadovali vydíráním od důchodkyně s nejmenším důchodem ještě za zbourání plotu!!! A těch jejich sil tu bylo víc než dost. Odvolání či žádosti na všechny instituce státu? Ano, vše bylo ale bez pomoci či odezvy, tudíž všichni s nimi v podstatě souhlasili!!!! Dopisy zaslané o pomoc asi stem lidí a to v mnohém i zákonodárcům.
  ⦁ Tak podstata mafiánů je vydírání lidí které jim lezou do cesty a oni je nepotřebují, společně potom dotyčného likvidují, mají na to dost spolupracovníků, přece i bourači byli kamarádi starostky. Bydlí v dědině. S romy. Říkám těm romům, že mně chodí po celé zahradě a devastují ji! Ale my to máme v popisu práce! Co? Bourat na cizím! Bez povolení?
  Psaní lživých, nesedících dopisů, neuměli na žádný MŮJ DOPIS SE ŽÁDOSTÍ odpovědět, nejsou moudří ani chytří, mají jen moc kulatého razítka, zastání a ochranu policie, nějakých dalších úředníků, tohoto státu, falešných zákonodárců, také s exekutorkou – také pěkné číslo, chtěla – buď zaplatím celou částku 62 000 Kč za zbourání do 14 dnů, nebo je pozemek její!!! Co? Já se zánětem nedoléčeným plic prodávám to, dala jsem cedule od lékařů že nesmím mít stres a nemohu mít další řízení na stavební úřad , na úřad a ona -oni tohle? Dávala jsem dvě potvrzení úřadům s žádostí o zastavení jejich dlouholetých úkonů vydírání a jako bych jim nic nedala! Pozemek i dům přece prodávám! Tudíž opravdu pán ze stavebního úřadu Krnov vůbec nerespektuje a nečte moje dopisy!!! Ani znovu dávané a posílané jemu!
  ⦁ Tak takto státní úřadové berou movité věci lidem, kteří nikdy neměli žádné dlužení někde mimo právoplatnou půjčku bance a splacenou jak se má.
  ⦁ prostě mafie a mafiánci dělají zle, mají jen svoje zákony, tak jako starostka Zátora nechala v meziobdobí, kdy se zde nebydlelo přidělat do mého pozemku silnici o 2 metry širší, ale pracovali tam i síťaři, opět její kamarádi, to je i pán, co dělal telekom, mně bránili kopnout a přesvědčit se co vlastně tam navíc za vedení je, nákresy mám od proutkařů a také mám od telekomu z roku 2013 řečeno od meření dvěma ženami že je tam snad vedení ještě další elektřiny, že to viděli ve výkopech, když to bylo vykopané, to vedení přísahaly že tam je a viděly je. Něco prostě tam je, viditelné od telekomu s Opavy, další měření cetinu mnou zaplacené bylo od Olomouce, papír s měření ještě mám. Ti a ani paní v r. 2013 nezjistili další vedení, prostě je nenašli ač je zakresleno na hranicí souseda
  ⦁ za deset let nikoho ze státních struktur, ani policii nezajímá, co tam je a jsou tudíž s mafií jedna ruka.
  ⦁ je zde pevná ruka všech těchto mafiánců pokračovat v nepoctivosti a vydírání lidí dál. Přece nám to schvaluje tento stát a zřízení. Desítky mých dopisů a nanic.
  ⦁ ONI JSOU V PODSTATĚ DOBŘÍ HERCI, CO HTRAJÍ HRU – HNED SE ROZPLÝVAJÍ, HNED KŘIČÍ, PLNI MNOHÝCH NÁLAD, JAK SE JIM TO HODÍ, PRAVOU ČI PRAVDIVOU PODSTATU JEJICH A ÚMYSL JEJICH NIKDY NEPOZNÁTE, NEJEDNAJÍ ALE ÚŘEDNĚ!!!
  ⦁ slátaniny, slátaniny, podrazy, podrazy a vůbec nereagují, zda se obhajujete pravdou a správnými zákony! Na pravé zákony oni neskočí, přece mají svoje! Oni pravé a lidské zákony ani vůbec neznají a ani je nezajímají! To je pravá mafie!
  ⦁ co proti nim prý je? Jen prý řádný soud.
  ⦁ co???? Jaký řádný soud! Člověk má nejnižší důchod a tak, jako mně sdělili lidi kolem, advokát žádá kolem 3 000 Kč za hodinu a ani nevíte, zda s Vámi půjde a co když vám bude brát jen peníze a stejně bude s těmi mafiány?
  ⦁ Vše se dá podplatit. Oni dle lidí berou velké úplatky ( asi pět lidí mně toto řeklo, ale jen řeklo, nejsou důkazy přímé a nikdo již kdo staví či postavil nebude důkazy dávat) a asi i uplácejí jiným za svoji ochranu proti lidem jako jsem já.
  ⦁ co vím, tak s nimi není jen policie, ale i církev. Možná jen někdo z církve. Prý si platí i církev, aby se za ně nejen modlila, ale i něco dělala proti jejich odpůrcům, jako jsem já, většina totiž s daných jmenovaných je v církvi i starostka Zátora. Oba výše jmenovaní pomáhali dát dotace církvi v Zátoru, vím od občanů, ale upřesněno a s jistotou nemám. Což něco tak širokého jsem nikdy ještě nezažila v neřádnosti proti zákonům lidským a poctivým!
  ⦁ To vše je jen pro nevyrovnání se za rozšířenou cestu, nenechání ani na svém pozemku udělat nový plot řádně zaměřený s projektem a s důkladným zaměřením i cetinu, s územním rozhodnutím, vše konzultovaném s ředitelem Cetinu.Takto tudíž se zaměřením jen cetinu, který byl poctivě zaměřený 2 x. Mnou a placený! Pan Volek údajně ztratil opět moje papíry aby mohl dál pokračovat ve vydírání! Papíry: projekt s kulatým razítkem, zaměření cetinu, zaměření a potvrzení od plynáren. Více není vedení kolem domu ani plotu. Nebo by nemělo být!!!
  ⦁ Co v zemi ještě starostka nechala přimontovat její kamarádi kolem – mám jen výkresy od povídání lidí, měřiček telekomu a proutkařů. Představte si: koupíte dům, pozemek. Někdo v něm si udělal na černo nějaké vedení sítě. Ten někdo není jeden, ale celá četa rodin ze zadních traktů, pravděpodobně mají takto odběr nějaký za jen málo peněz, přijde nový majitel a začne dělat plot a možná i něco dalšího. Jejich strach se změní v nenávist proti novému majiteli a jdou proti vám a chtějí aby jste odsud odešla, ale oni přece mohli vše koupit, proč tedy pozemek nekoupili? Nejasnosti, které se stejně jednou rozuzlí.
  ⦁ je jasné, že mafie, neboli lidi z mafie taktéž sousedé starostky Zátora, než mně bourali plot se mně dotazovali, zda mám na to peníze, kdybych musela něco víc platit, že banka peníze ani půjčky nedává nikomu v důchodu. Tak jsem odpověděla, že mně banka také nedá ani korunu, natož se tedy odvážili bourat a dál skrze nějakou jejich kamarádku exekutorku, samozřejmě mně chtěli pozemek zcela a velmi rychle nepoctivě bez zákonů vzít. Prý bych za něj dostala asi šestinu dle odhadu
  ⦁ ubohost tohoto státu je, že nikdo nepomohl, že na moje upozornění na všechny právní instituce, jako je amdbusman v Brně, ČAK Brno, VEŠKERÁ MINISTERSTVA ČR, také ministerstvo spravedlnosti-tam jsem dostala odpověď neboli spíš výsměch, mnoho dopisů všem jednotlivým zástupcům tohoto státu za sebe i za moji firmu, kterou mnoho roků řídím – je to nezisková organizace, která má na starost děti s pokřivenou páteří a vše k pomoci, která zde měla fungovat a nemohla díky těm daným třem úředníkům ani začít fungovat, do atestů, výzkumu a všeho kolem bylo dáno kolem 2 000 000 Kč!! Přece Jsem pracovala se stovkami lidí na výzkumu, ne zde, ale v Brně. Začínat práci třeba po deseti létech? Vždyt budu mít za cca 4 roky osumdesát let. Lidi co do toho chtěli začít pracovat zde v Jeseníku již ani nejsou!! Já již nemám kde tohle ani pracovat! Oni mně zcela moji práci zničli a vzali! Každý s mých lidí dal do toho peníze a práci! Mohl každý něco dostat nazpět, ale bohužel!
  ⦁ Mafie se špatnými nelidskými zákony je tedy v tomto státním zřízení prvořadá,
  může si na černo udělat silnici na mém pozemku bez jakéhokoli povolení, asi i si tam dát nějaké vedení sítě navíc a majitele – mně klidně mohou zabíjet. Sama povolení na silnici ani její rozšíření nemá.To přece ona dělat může i bez daného povolení na rozšíření cesty, může a má k tomu i kulaté razítko, podporu tohoto státu, podporu policie, snad i zde církve, ta se za ně pro to, aby se jim neskřivil vlas modlí a ochraňuje, jak lidi říkají. A samozřejmě i podobných, jako jsou oni. Jak že církve? Ta měla za úkol mně jakousi církevní mocí magie zlikvidovat, den co den se na mně napojoval zdejší sloužící v Zátoru coby kamarád starostky a napojoval se na mně hejblatama a likvidoval mně docela dost! Vždy se mně promítli jeho obrysy, hejblata, koule a cosi a vždy asi 20 minut dělal s tím divy, mně potom bylo zle. Nebyl zcela úplně přítomen, ale znám i jednoho kněze z Brna a vím, že pokud má u sebe nějaký bílý prášek, může se přenášet k dané osobě. I s práškem jsem se setkala zcela a vím o co jde. Dostala jsem totiž celý pytlík, abych to vyzkoušela co to má za sílu. Nebudu zde popisovat.
  ⦁ Na závěr: to, co jim řeknete, zde myslím starostku a pana ze stavebního úřadu oni za chvíli zapomenou,
  neví ani co vyplodili za řeči sami před chvílí, zapomínají, nebo chtějí schválně zapomínat, tudíž jen lžou, člověk se od nich nedozví pravdu a to nikdy, mají fantazii jen pro hrubosti, nařčení, potupu, likvidaci druhých. Jsou to prostě ne lidi, ale v lidském hábitu úřední grázli!
  PŘECE NORMÁLNÍ ČLOVĚK NEVYHODÍ DŮCHODKYNI, VELMI SLUŠNOU ŽENU – SEDMDESÁTILETOU Z DOMU ABY BYLA BEZDOMOVEC NA DVA ROKY, NEBUDE JÍ PRONIC ZANIC VYHROŽOVAT ZBOURÁNÍM DOMU! ALE NAOPAK, pomůže mu s rychlou opravou a možností rychle bydlet! A být v teple. Tak to se bohužel nikdy nedělo! Také by pomohli s prací, to je navažovna bylin pro Jeseníky a pomoc s dětmi se skoliózou páteře, zde jsem nenašla jediné dítě s dobrými zády.
  VYDÍRÁNÍ, VYDÍRÁNÍ A VYDÍRÁNÍ!!! JEN:
  TAKÉ NEBUDOU MOJE PRODÁVAJÍCÍ SE NEMOVITOSTI BOURAT A JEŠTĚ NEBUDOU CHTÍT ZA TO ZAPLATIT VELKOU ČÁSTKU PENĚZ A NEJEN TO, ONI CHTĚLI ODEBÍRAT POZEMEK, KTERÝ JIM NEPATŘÍ, ZNEHODNOTILI JEJ SVÝM ZPŮSOBEM A OBRALI MNĚ. KDO JSOU? FAŠISTÉ, LIDI S POSTIŽENÝM MOZKEM V TOMTO STÁTU. S kulatým razítkem ale od tohoto státu!
  PROSÍM: SUĎTE JE I MÍSTO SOUDU, DÁVÁM TOHLE VŠEM LIDEM A MOC VŠECHNY PROSÍM O ODPOVĚĎ A SOUD TĚCHTO ÚŘEDNÍKŮ – NA ADVOKÁTY JAKO NORMÁLNÍ ČLOVĚK V DŮCHODU NEMÁM, MOJI ŽÁDOST O FINANČNÍ POMOC NA VÍCE MÍST BYLA NEVYSLYŠENÁ!

Až se jednou potkáte s podobnou mafií a budete již mít tuto knihu dočtenou, budete vědět, že se s mafiánem či mafií nedá vůbec nijak lidsky DOMLUVIT či fungovat, jakkoli oboustranně jednat, jen je rozproudíte proti sobě, oni přece mají ve všem pravdu. Jednat nesmíte vy, ale jen oni! Vy ne! Oni mají jen nelidskou a podlou pravdu i v jednání. Jen jejich! Neuděláte nic, zcela nic! Oni Vás ale sedřou s kůže neliž sprovodí ze světa – mají mnoho sil na to, nikdo nemá totiž moc jít proti nim. Kdo půjde proti nim, zneškodní jej po svém, bez zákonů. A hlavně mají Moc tohoto státu! A peníze tohoto státu! A kulaté razítko tohoto státu!

OBEŠLA JSEM PRÁVNÍKY, ADVOKÁTY KRNOV, BRUNTÁL.
Paní, my neděláme do stavebních advokacií, běžte jinam, tak jsem obvolala ty v Olomouci. Jo, tak tam mně odpověděli totéž, nebo i napsali na email.
Tak jedině do Brna, Prahy. Ano, jeden pan advokát neodpověděl, ten druhý na stavební právo, že opravdu jsou drazí a bude cesta i sem na Severní Moravu stát spoustu peněz. Mám se jen rozčilovat? Nikdo mně ale neřekl, jak se dostanu ke spravedlnosti! Hádat se s těmito u soudu? Není to v popisu moji práce. S dětmi jsem se to nenaučila!

Mafie mně obrala především o zdraví, což bych zhodnotila právě když již potřebuji klidný život jako velká újma, potom je to moje firma, kterou mně vzali, začínala jsem tu navažovnu bylin pro Jeseníky, kde jsem dle atestů které mám, měla tohle zde s jinými lidmi mít – mám spoustu atestovaných receptur z bylinek právě na ty potíže s páteří a skoliózu. Výrobu olejů, mastí- viz moje youtube. Navažovnu, na kterou jsem měla různá povolení, spoustu zkoušek s atestů a podobně, cena byla za vše velká, dnes se nedá sečíst, nejen ztracené peníze, ale mohly tohle po mně dělat moje děti či známí.
Za strašení a stálé bourání plotu, ponížení a mnoho úskalí spojené s tím odhaduji nemalou ztrátu peněz ještě nad to dál. Plot stál hodně a jen za bourání chtěla exekutorka 62 000 Kč!!! Pod vedením stavební firmy co je zjevně muž v Zátoru, známý starostky s Romy ale udělali s pozemku nepozemek, tyče byly po celém pozemku sem tam hozené. Viz fotky. Nikdo je nechtěl.
Znemožnění moji práce navažovny pro Jeseníky, dost lidí přišlo o práci, měli na to zde v Jeseníkách již nachystané přístroje atd. A 9 let znemožnění stálým procesem starostky a jejího kamaráda ze stavebního úřadu a jeho zcela velkých neřádností a blbostí, což se snad ani nedá hodnotit, také znemožnění prodeje nemovitostí daného muže ze stavebníhom úřadu Krnov a starostkou Zátora, znemožnění se uzdravit a odejít odtud, což jsou hlavními špatnými úkazy, zde se nemohu uzdravit, žiji stále v neopraveném domku s jen 15 cm širokou zdí a v zimě tu promrzá. Jsem narozená v r. 1947! To jim je zcela jedno! Oni nemají rozum ani cit! A ani zákony!
Pokud tento stát je tak na tom, že nechává mafii bez potrestání, zadává důchodci s nejmenším důchodem, aby se hájil soudem s výdajem statisíců peněz, tak tento stát se stává také spolumafiánskou skupinou, která nemá zase v pořádku zákony, v pravdě ty lidské a zákony nedělá správně, dělá je pro sebe a mafii tohoto jejich zřízení s velkými nedostatky pro občany.
Soud na dalších několik roků s mafiánama? Přece oni jen lžou! Platit za to nekřesťanské peníze a opět strádat? Kde ty peníze vezmu? Poví mně někdo?
Oni umí nahánět strach a jen strach lidem a dělat s lidí blby, jen lhaním sílu mají s ponížení, pokoření lidí, ty mají za blby, kteří musí přijmout jen jejich nelidské zákony!
Tím ukončuji tuto knihu, nebo její část, přeji lidem jako jsem já, aby vše řešili bez nich po svém, s nimi ani nic se řešit nedá. Půjdete proti nim a nepřežijete to. Tady to nepřežilo pár lidí co jsem znala, já měla na mále. Ne jednou!

NEPOTKALA JSEM PRO TYTO ÚŘADY COBY MAFIÁNY ŽÁDNOU KONTROLU NA NĚ, VŮBEC ŽÁDNOU!!!!! JE TUDÍŽ NEMÁ KDO KONTROLOVAT! SOUDY JSOU JEN PRO BOHATÉ.
Žádná kontrola, jsou přece jako ti predátoři v přírodě a na ně přece nic ani zákony nejsou! Oni mají ego, které je bezmezné a silné tak, že si přece mohou dovolit co chtějí a to i likvidaci starší ženy, ponížení mnoha lidí bez podpory a soudu, jen oni přece zde vládnou silnou a nespravedlnou vládou, která lidi zamořuje a ponižuje až k smrti! ONI MAJÍ VLÁDU JEN SVOJI BEZ LIDÍ.
Jen pro zopakování: pán ze stavebního úřadu Krnov zapoměl dát do ÚZEMNÍHO JEHO ROZHODNUTÍ
daný cetin a vedení na plyn, vše obdržel dopředu ale asi někde pohodil a nenašel, tudíž chtěl vše znovu ode mě dodat, ač jsem vše měla již v roce 2013, dodala i v roce 2017, chtěl řízení opět znovu po postavení plotu.

Onen pán ze stav. úřadu. Nehodláte dělat další řízení? Tak Vám vše zbourám, já přece mohu všechno! Tak to není jen mafie, ale člověk plný podlosti, skrývající svoje chyby nekalým způsobem! Také asi hodně nemocný!

Tak to je opravdu již vše. Pohádka o mafii tohoto státu ale pravdivá a zcela prožitá je u konce, je opravdu pravdivá v dnešní době. ZÁŘÍ 2022.

PRODÁM-LI NEMOVITOST, TO JE ZAHRADU TAKTO ZATÍŽENOU, NAJDE – LI SE NĚKDO, KDO TÍHU PŘEVEZME,
DOSTANE ASI ORTEL STEJNÝ JAKO MÁM JÁ. NEBO DÁ PENÍZE A TO NEMALÉ, STAVEBNÍMU ADVOKÁTOVI A TEN VŠE VYŘÍDÍ. POTOM JIŽ VŠE BUDE JINAK. A PŘIJDE SE NA VŠE!!! KONEČNĚ TU BUDE SPRAVEDLNOST!
Dodatek:
Mám již v první části napsané, jak byly volby na podzim s podrazem v Zátoru, hned jak jsem koupila dům, neliž ne jiné to bylo i letos. Jen s tím, že jsem dostala do schránky jednu cedulku, kde stálo, že starostkou bude opět tahle paní starostka a jen šest volebních lístků – asi těch, co byli již zvoleni dříve dle jmen! Podtrhy! A opět ta mafie! Prostě můžete volit opět jen je!

Kousek dopisuji již v roce 2023 v červenci.
Pozemek konečně prodala v listopadu 2022 realitní kancelář,
tudíž se mohl podíl či část za dřívější práce VEGA VA o.p.s. Vyplatit, není již tak velký dluh k lidem, ale část ještě je, ale již všichni s tím, že nic se víc dít nebude počítají,
část peněz šla na zateplení oné tenké zdi aby také nespadla a dání peněz na vše aby se dům připravil na prodej, zde již být nehodlám, chci se vrátit ke svým lidem zatím zcela normálním a také k rodině. Dům bude po opravách v prodeji.


Dál zajímavost:

V květnu 2023 si dala starostka Zátora udělat bez jakéhokoli povolení nový povrch cesty, co udělali pracovníci? Volala na ně paní co po cestě jezdí: rozšiřte cestu na každé straně o čtvrt mětru! Tito pánové opravdu cestu rozšířili! 15 cm na každou stranu! Různě, ale je nyní se špatným spádem a není zcela vůbec dle norem ČR! Prostě bez normy a špatně udělaná, také rozšířená. Nikdy nebyl na tuto cestu udělaný projekt či schválení, před povodní před 28 léty tu byla jen štěrková úzká cesta. Na obrázku je nová cesta, zákaz vjezdu, co tam je nikdy nikdo nerespektoval!

Fotka nové neboli opravené cesty s května 2023. Pozemek již nepatří mně, ale novým majitelům! Opět jim kousek ujmuli s cesty!

Ty měsíčky tam byly v roce 2015 na velké ploše pozemku!

Dál jsou již jen dvě kopie s povolením-( znovu dodávám, poněvadž snad nikdo nečte vše, co zde je), daným úředníkem na stavění oplocení z roku 2015. Projekt s kulatým razítkem. Územní rozhodnutí. Všichni sousedé dělali i přede mnou nový plot a to bez povolení, jen já jej musela mít, končila dvacetiletá zástava staveb ohledně povodí Odry, dvacetileté vody,co tu kdysi byla, prostě jen mně určili spoustu povolení a potíží zcela nanic,, zastavovali mně abych s pozemkem nic nedělala. Od Povodí Odry mám povolení k plotu – opravě s roku 2013!

Kniha je zcela celá, ale hodně drastická a ne vůbec v dnešní době téměř možná, že tohle zde ještě existuje a je tu ve velkém! Inteligentní lid a dobří správci státní moci= klid a porozumění, síla všech! Tak tohle tu chybí! Eshop: www.vegava1.cz
Lze tuto knihu dostat pouze skrze řádnou registraci a přihlášení.
Tři části jsou zde, po jedné části zasílám zdarma. Ale po přečtení jedné zašlu další.

Co ještě dodat? Další část je jen ta, že zde bude asi nový majitel opravdu stavět a vše se dozví, co tu opravdu je za další problém v zemi, otevřou se pravé důvody- to je, proč mně tak velmi mnoho týrali a oddalovali stále vše a – veškerá řízení, bourali bez důvodu a práv, jejich důvod by se vybouráním základů na nový dům hned otevřel. Tak možná bude ještě další část této knihy. Také by asi byl zázrak, kdyby se tohle vyřešilo. A zcela dořešilo. Viníci také ale byli náležitě potrestáni.

PSÁNO BEZ KOREKTURY!

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se děje v ČR. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.